Firma » Biznes

Immochan - międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości zmienia nazwę na Ceetrus

Immochan - międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości zmienia nazwę na Ceetrus
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Immochan od 5 czerwca 2018 roku będzie działała pod nazwą Ceetrus. Rebranding jest symbolem zmian, które rozpoczęły się w przedsiębiorstwie dwa lata temu i odzwierciedla przekształcenie się firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych w dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych.

Ceetrus, który jest obecnie właścicielem 393 centrów handlowych na całym świecie, pragnie w ścisłym partnerstwie z regionami i zamieszkującymi je społecznościami tworzyć projekty łączące handel, budynki mieszkalne, biura oraz infrastrukturę miejską. Poprzez tworzenie zrównoważonych, inteligentnych, tętniących życiem przestrzeni, misją Ceetrus jest budowanie i rozwijanie więzi społecznych, które będą ożywiać miasta jutra.

Nowa wizja firmy wspierana przez pracowników

Miasta i ich okolice przekształcają się i reorganizują wokół budynków nowej generacji, które odzwierciedlają styl życia mieszkańców. Aby dostosować się do tej tendencji, dwa lata temu Ceetrus [czyt. sitras] rozpoczął, wraz z pracownikami i kluczowymi partnerami, globalną dyskusję nad swoim przyszłym modelem działalności. Tak narodziła się Wizja 2030. Obecnie staje się ona misją firmy Ceetrus, która chce łączyć ludzi poprzez tworzenie zrównoważonych, inteligentnych i tętniących życiem miejsc.

Kierując się nową wizją, Ceetrus z przedsiębiorstwa działającego na rynku nieruchomości komercyjnych, staje się globalnym graczem na szeroko rozumianym rynku nieruchomości. Aby lepiej odpowiadać na oczekiwania mieszkańców i uwzględniać specyfikę poszczególnych regionów, firma przekształciła swoją działalność – jest deweloperem, zarządcą, inwestorem i innowatorem.

Jako ważny, międzynarodowy gracz na rynku nieruchomości komercyjnych Ceetrus angażuje się na poziomie lokalnym w tworzenie i wprowadzanie życia do wielofunkcyjnych obiektów, sąsiadujących z osiedlami, biurami, hotelami, żłobkami, infrastrukturą miejską, miejscami odpoczynku, centrami kultury i ośrodkami ochrony zdrowia.

Nazwa reprezentująca nową aktywność firmy

Aby rozpocząć nowy rozdział w swojej historii i realizować długoterminowe plany, firma zdecydowała się na zmianę nazwy. W jej stworzeniu brali udział pracownicy firmy. Zależało im, aby nazwa jak najlepiej odzwierciedlała zmiany zachodzące w firmie. Ceetrus to nazwa, która odzwierciedla nową tożsamość firmy.

Ceetrus, dumny ze swojego DNA zakorzenionego w handlu, chce w przyszłości skupić się na współtworzeniu miast przyszłości. Nowa nazwa łączy w sobie angielskie słowa: city, jako arenę  działalności, see – potwierdzającego dostrzeganie oczekiwań lokalnych społeczności i odpowiadanie na nie; trust – czyli zaufanie i odpowiedzialność oraz zaimek us – podkreślający współpracę i współtworzenie. „With citizens, for citizens” to hasło marki, która współtworzy z ludźmi, działa na rzecz ludzi – mieszkańców, społeczności lokalnych, pracowników, partnerów biznesowych.

- Jestem dumny, że nowa marka tak dobrze definiuje naszą działalność i odzwierciedla nasze plany. Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że została wypracowana wspólnie przez pracowników firmy. Ukazuje ich energię i nastawienie. Ukazuje po raz kolejny naszą spójność i umiejętność wspólnego budowania przyszłości firmy, która działa na rzecz jej otoczenia. Dzisiaj zapisujemy kolejną kartę w naszej historii. Niesie ona ze sobą nowe wyzwania, a najważniejszym z nich jest tworzenie miast przyszłości. Jesteśmy gotowi podjąć te wyzwania! – mówi Benoît Lheureux, CEO of Ceetrus.

- Pracę nad nową marką rozpoczęliśmy z całym zespołem ponad dwa lata temu. Wspólnie opracowaliśmy naszą Wizję 2030 oraz Human Project – projekt rozwoju pracowników i firmy. Wierzę, że społeczeństwo, które buduje więzi między ludźmi, tworzy lepszą przyszłość dla wszystkich. Działamy z myślą o społecznościach lokalnych. Hasło „with citizens for the citizens" to początek nowej drogi, na którą wkraczamy razem udziałowcami naszych wielofunkcyjnych projektów oraz partnerami biznesowymi w naszych centrach handlowych. Tworzymy zrównoważone, inteligentne i tętniące życiem miejsca z myślą o korzystających z nich ludziach – mówi Laurence Paquet, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Realizacja ambitnych projektów zgodnie z nową wizją

Zmiana nazwy zapoczątkowała prace nad nowymi projektami, które odzwierciedlają jej nową tożsamość.

Ceetrus we współpracy z partnerami biznesowymi, działającymi w różnych sektorach rynkowych tworzy globalne rozwiązania urbanistyczne, integrujące budownictwo mieszkaniowe, obiekty biurowe, przestrzenie rekreacyjne, kulturalne i usługowe:

·         Rumunia, w nowej dzielnicy Coresi - do użytku oddano do tej pory 400 mieszkań, a docelowo ma ich powstać 3 tys. Kompleks mieszkalny Coresi Avantgarden jest największym projektem rewitalizacji przestrzeni miejskiej w Rumunii. Kompleks biurowy o powierzchni 40 tys. mkw. i galeria handlowa o powierzchni 60 tys. mkw. powstały 3 lata temu.

·         Hiszpania, Vigo – budowa dworca krajowej sieci kolejowej. Obiekt o powierzchni 125 tys. mkw. z przestrzenią handlową i usługami ożywi serce miasta.

·         Luksembourg, Cloche d’Or - inwestycja wielofunkcyjna (budowa centrum handlowego, osiedla mieszkaniowego, centrum medycznego i centrum usługowego) w nowej dzielnicy La Cloche d'Or

·         Francja, Saint-André-lez-Lille - budowa osiedla i biur w centrum metropolii Lille.

W tym samym czasie Ceetrus działa także na rzecz podniesienia atrakcyjności działających już obiektów, dodając do nich nowe funkcje. W ten sposób ożywia je i sprawia, że są nowoczesnymi miejscami.

·         France, Lyon Saint Priest - rozbudowa centrum, które stanie się miejscem handlu, kultury i wypoczynku, uzupełnionym projektem farmy miejskiej

·         Włochy - odnowienie i rozbudowa centrów Mestro i Fano z innowacyjnym projektem „EmotionalFood”

·         Francja, 2017 - 8 tys. osób uczestniczyło w projekcie "Explorers in the Grass", odbywającym się w 18 centrach handlowych.

·         Beyond Retail Challenge – konkurs dla start-upów - 258 zgłoszonych projektów, które dostarczą innowacyjne rozwiązania  z zakresu customer experience.

 O Ceetrus:

Ceetrus założony w 1976 roku jest globalnym graczem na rynku nieruchomości. Do czerwca 2018 r. działał pod nazwą Immochan na rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki zmianom rozpoczętym w 2016 roku Ceetrus stał się deweloperem nieruchomości wielofunkcyjnych.

Ceetrus, który jest obecnie właścicielem 393 centrów handlowych na całym świecie, pragnie w ścisłym partnerstwie z regionami i zamieszkującymi je społecznościami budować projekty, łączące handel, budynki mieszkalne, biura oraz infrastrukturę miejską. Poprzez tworzenie zrównoważonych, inteligentnych, tętniących życiem przestrzeni Ceetrus realizuje swoją misję, jaką jest budowanie i rozwijanie więzi społecznych, które będą ożywiać miasto jutra. Działalność firmy obejmuje planowanie, budowę, zarządzanie zasobami, inwestycje i innowacje.

Kluczowe dane: obecny w 12 krajach/ 393 centra handlowe/ 17 tys. partnerów handlowych/ 63 tys. mkw. mieszkań i 78 tys. powierzchni biurowej/ 1 050 pracowników/ ceetrus.com

 

Konta w mediach społecznościowych: Twitter and LinkedIn

 

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska (do czerwca 2018 roku Immochan Polska sp. z o.o.) działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 12 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Ceetrus Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na http://www.ceetrus.pl/pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »