Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Imponujący sukces drugiego pokazu fryzur z cyklu artègo hair fashion show

Imponujący sukces drugiego pokazu fryzur z cyklu artègo hair fashion show
Zobacz więcej zdjęć »
24 kwietnia 2010 r. w Hotelu Stok w Wiśle odbyła się już druga impreza w tym roku w ramach ogólnopolskiego cyklu artègo hair fashion show. Tym razem styliści akademii Mk de Varsovie oraz Polverini Academy zaprezentowali fenomenalne sposoby zapewniające większą objętość.

Pokaz polskiej oraz włoskiej akademii fryzjerskich podczas artègo hair fashion show okazał się bez wątpienia jednym z najlepszych sposobów na spędzenie kwietniowego weekendu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bajeczna lokalizacja u podnóża Beskidu, promienie słońca oraz cenne porady stylistów na lato stworzyły wyjątkową atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości.

”Druga impreza w ramach cyklu artègo hair fashion show  to prawdziwy sukces! Pokaz obu akademii przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Mam nadzieję, że kolejne spotkania w tym roku będą tak samo fascynujące dla naszych gości”  – mówi Tomasz Kopera, Brand Manager marki artègo.

Podczas pokazu w Wiśle włoska Polverini Academy zadebiutowała w artègo hair fashion show. Fryzjerzy zaprezentowali wyjątkowo praktyczną i zarazem precyzyjną technikę strzyżenia. Dzięki obracaniu grzebienia i cięciu pod odpowiednim kontem styliści uzyskują niewiarygodne efekty nadające fryzurze zdecydowanie większą objętość. Polverini Academy przedstawiła wiele stylizacji, zarówno oryginalnych oraz awangardowych, jak i kilka propozycji Pret à porter, m.in. upięcia codzienne nadające się na każdą okoliczność. Pokaz włoskiej akademii wywarł ogromne wrażenie na zgromadzonych gościach, a to za sprawą  niebanalnych, autorskich metod strzyżenia i koloryzacji. Styliści Polverini Academy będą towarzyszyli artègo hair fashion show do końca trwania cyklu.

Polscy szkoleniowcy Mk de Varsovie podczas swojej prezentacji, również postawili na efekt zwiększonej objętości. Styliści zaprezentowani niecodzienne metody strzyżenia i upięcia, które skutecznie wpływają na puszystość fryzur. Energiczny pokaz pobudzał wyobraźnię zgromadzonych gości i zachęcał do własnych eksperymentów. Mk de Varsovie swoją prezentacją adresowaną przede wszystkim do odważnych i pewnych siebie kobiet, zachęcała panie do wyrażania siebie poprzez stylizację fryzur.

Idealnym uwieńczeniem tak imponującego sukcesu drugiej imprezy artègo hair fashion show okazała się uroczysta kolacja. Goście doskonale bawili się i świętowali przy muzyce na żywo do białego rana.

Organizatorzy już planują datę i miejsce kolejnego pokazu z udziałem Mk de Varsovie i Polverini Academy w Polsce. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.artego.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Premium
http://prpremium.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »