Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Spektakularne pokazy fryzur podczas inauguracji cyklu artègo hair fashion show

Spektakularne pokazy fryzur podczas inauguracji cyklu artègo hair fashion show
Zobacz więcej zdjęć »
20 marca 2010 r. w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym odbyła się pierwsza w tym roku impreza rozpoczynająca ogólnopolski cykl artègo hair fashion show. Podczas efektownych pokazów styliści akademii Mk de Varsovie oraz Primieri Hair zaprezentowali najmodniejsze w tym sezonie trendy w stylizacji włosów.

W pierwszy wiosenny weekend w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem znani styliści z polskiej i włoskiej akademii fryzjerskiej inspirowali gości artègo hair fashion show powrotem do trendów minionych lat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pierwsza impreza w ramach prestiżowego cyklu była przepełniona szykiem, elegancją i awangardą. Dynamiczne, pełne energii pokazy fryzjerskie zaskoczyły widzów ciekawymi i jednocześnie możliwymi do wykorzystania w salonach technikami stylizacji. Wraz z nadejściem wiosny przywitano powrót gwiazdorskiego szyku lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Zdecydowaliśmy się zorganizować cykl artègo hair fashion show, by zainspirować polskie kobiety do oryginalnych i odważnych zmian w stylizacji włosów. Dbamy o naszych klientów i zależy nam, by przekazać im naszą wiedzę oraz doświadczenie. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania w tym roku będą cieszyły się równie dużym powodzeniem” – mówi Tomasz Kopera, Brand Manager marki artègo..

Styliści z akademii Mk de Varsovie w czasie efektownego i pełnego energii pokazu postawili na podkreślenie objętości fryzur. Zaprezentowano niecodzienne cięcia i pomysły na praktyczne upięcie włosów. Pokaz przede wszystkim adresowany był do odważnych i pewnych siebie kobiet, które nie boją się eksperymentów i zaskakujących metamorfoz. Zaprezentowano ciekawe i efektowne techniki stylizacji włosów, skierowane do pełnych wigoru pań, które lubią wyrażać siebie poprzez stylizację włosów.

Podczas kolejnego pokazu włoscy styliści z akademii Primieri Hair zaprezentowali najmodniejsze, a zarazem najbardziej praktyczne i precyzyjne techniki cięcia, dające zadziwiające efekty wykończenia fryzury. Zaprezentowano wiele oryginalnych stylizacji, które cieszyły się ogromną popularnością wśród zgromadzonej publiczności. Przy każdej fryzurze objaśniano tajniki koloryzacji oraz proponowano odpowiednią stylizację. Prezentacja Primieri Hair na długo zostanie w pamięci zgromadzonych osób, a to za sprawą niezwykłej oprawy pokazu. Włoska akademia stworzyła mistyczną atmosferę pokazu, zestawiając oryginalne fryzury z ekstrawaganckimi strojami modelek oraz doskonale dobraną muzyką. 

Po emocjonującym i inspirującym dniu, goście artègo hair fashion show mieli okazję, by lepiej poznać stylistów podczas uroczystej kolacji. Wieczór spędzony w doborowym towarzystwie przy muzyce na żywo okazał się doskonałym zakończeniem tego długo oczekiwanego wydarzenia.

Następna impreza z cyklu artègo hair fashion show odbędzie się już 24 kwietnia 2010 r. w Hotelu „Stok” w Wiśle. Szczegółowy plan dostępny jest na stronie www.artego.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Premium
http://prpremium.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »