Firma » Biznes

IMPULS z ZETO dla SI Postęp

IMPULS z ZETO dla SI Postęp
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne rozwiązania informatyczne w Spółdzielni Inwalidów Postęp w podpoznańskich Pniewach wdraża poznańskie ZETO. Pakiet Impuls obejmuje całą działalność firmy, jednego z polskich dostawców IKEI.

Postęp produkuje także pokrowce na meble tapicerowane, suszarki ogrodowe i pokrowce na deski do prasowania. Firma działa od 1951 roku i zatrudnia ponad 280 pracowników.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nasza firma ze względu na ciągły i dynamiczny rozwój postanowiła wdrożyć elastyczny w pełni zintegrowany  system informatyczny klasy ERP. Głównymi czynnikami wyboru jakimi się kierowaliśmy były bardzo dobre warunki outsourcingu rozwiązania IMPULS 5,  pełne pokrycie funkcjonalne naszej działalności, założony krótki czas wdrożenia oraz kompleksowość oferty obejmującą pełną obsługę informatyczną wraz z fachowym serwisem powdrożeniowym. Wybrane rozwiązanie musiało zapewnić obsługę specyficznych procesów produkcyjnych, pełnego planowania oraz harmonogramowania produkcji, bardzo dokładnego rozliczenia kosztów jednostkowych, przejrzystych funkcjonalności kontroli partii jak i kontroli jakości - mówi Tadeusz Mrówka, Prezes Spółdzielni Inwalidów w Pniewach.

Wdrażane rozwiązanie przez ZETO S.A. w Poznaniu obejmie swoim zakresie tzw. pakiet Produkcyjny w którego skład wchodzą takie obszary funkcjonalne jak finanse i księgowość, środki trwałe, kadry i płace, dystrybucja, sprzedaż, gospodarka materiałowa, produkcja, oraz istotne w działalności firmy karty pracy oparte o kody kreskowe i intrastat. Dostarczany przez ZETO SA w Poznaniu system zastąpi kilka rozwiązań, które funkcjonowały dotychczas w SI POSTĘP wspomagając firmę począwszy od pełnego procesu produkcyjnego poprzez integrację z systemem zamówień ECLIPSE firmy IKEA a skończywszy na rozliczeniach kadrowo-płacowych wynikających ze specyfiki ZPChr (w tym integracja z modułami e-PFRON oraz Systemem Obsługi Dofinansowania)- komentuje Zbigniew Kowala, Menedżer ds. sprzedaży - systemy zintegrowane w ZETO S.A. w Poznaniu.

ZETO S.A. w Poznaniu jest firmą o bogatej, ponad 40-letniej tradycji informatycznej. Od 1992 roku w formule spółki akcyjnej. Podstawową działalnością ZETO S.A. w Poznaniu jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych realizowanych przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, zdolnych obsługiwać złożone przedsięwzięcia teleinformatyczne. W ramach przyjętej strategii konsekwentnego rozwoju firmy oferta została poszerzona o takie usługi jak: prowadzona profesjonalnie informatyczna obsługa zewnętrzna podmiotów gospodarczych (usługi outsourcingu IT), projektowanie i wykonywanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych (sieci i portale korporacyjne) oraz usługi zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ZETO Poznań S.A.
http://zeto.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »