Firma » Reklama

Nowy, grubszy katalog Jotkela

Nowy, grubszy katalog Jotkela
Zobacz więcej zdjęć »
Kilkadziesiąt nowych wyrobów w ofercie krotoszyńskiego Jotkela sprawiło, że lifting starego katalogu okazał się niewystarczający. Trzeba było opracować go od nowa. Znalazły się w nim wyroby wcześniej już produkowane na specjalne zamówienia klientów i te, które pierwszy raz ujrzą światło dzienne.

Nowy katalog jest grubszy o ponad 50 stron w od poprzedniego. Klienci znajdą w nim tak jak dotychczas stoły warsztatowe, uzupełnione o wersję Jot30Y, stoły wyspowe (nowość), wózki i szafki warsztatowe, pulpity warsztatowe (nowość), szafy na komputer – uzupełnione o nowy model.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pierwszy raz  w katalogu znalazł się system stojaków magazynowych wraz z szafą z  pojemnikami na drobne elementy a także dwa modele regałów do dużych obciążeń.

Nowością w ofercie są również szafy uniwersalne nie tylko jak do tej pory z półkami – tylko również  z szufladami oraz szafa gospodarcza przeznaczone na środki czystości i wiadro z mopem. Jest również szafę na brudną odzież czy szafki szkolne, które do tej pory znajdowały się na osobnej ulotce.

Poza tymi zmianami katalog zachowa swój charakter, aby był kojarzony z Jotkelem.

Najnowsze wydanie katalogu będzie dziełem wielu osób, począwszy od klientów, Dzięki ich sugestiom, uwagom i wskazówkom firma może jeszcze lepiej spełniać nawet najbardziej wyszukane życzenia, dalej się rozwijać i poprawiać jakość  wyrobów, a w ślad za tym swą pozycję na rynku.

Tego katalogu i zawartych w nim wyrobów nie byłoby bez wysiłku naszych konstruktorów i projektantów – czytamy w materiałach firmy.

Doskonałe maszyny, innowacyjne projekty, wysoka kultura produkcji – wszystko to składa się na jakość Przedsiębiorstwa  Jotkel.  I taki też – zdaniem jego twórców będzie nowy katalog.

Prace są już na ukończeniu, wkrótce katalog trafi do klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jotkel Krotoszyn
http://jotkel.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »