Firma » Biznes

ZETO Poznań i Wielkopolska Jakość

ZETO Poznań i Wielkopolska Jakość
Zobacz więcej zdjęć »
Program "Wielkopolska Jakość’’ opiera się o kryteria Modelu EFQM (Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością). Procedura przyznawania certyfikatu opiera się o analizę potencjału i wyników firm. Certyfikatem legitymuje się od tego tygodnia poznańska firma ZETO.

Dla ZETO certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych standardów w zarządzaniu, jakie firma wdraża w codziennej praktyce. ZETO to jeden nielicznych dostawców systemów klasy ERP, który ma w swojej ofercie usługę outsourcingu systemu co stanowi atrakcyjną formę finansowania inwestycji i zarządzania systemem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Usługa ta jest odpowiedzią na popyt ze strony klientów, którzy chcą posiadać system spełniający ich potrzeby funkcjonalne i mieć możliwość sfinansowania zakupu z rozłożeniem płatności w czasie a przerzucając odpowiedzialność za jego funkcjonowanie na ZETO kupują tym samym „święty spokój" by móc skupić się tylko i wyłącznie na swojej działalności produkcyjnej czy tez handlowej.

Obok Programów Wielkopolskiej Jakości Instytut jest znanym i cenionym doradcą gospodarczym. Pomaga pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej. Działa także w Krajowej Sieci Innowacji KSU. Dzięki temu świadczy usługi proinnowacyjne. Wspiera transfer technologii (wiedza, Rozwiązania organizacyjne, informatyczne itp.). Wykonuje audyty technologiczne. Te usługi mogą być świadczone bezpłatnie (w ramach programu PARP Innowacyjna Gospodarka) lub komercyjnie. Instytut jest jedną z zaledwie kilku wielkopolskich instytucji badawczych mogących świadczyć usługi w jej ramach. Krajowa Sieć Innowacji KSU świadczy usługi w zidentyfikowanym obszarze luki rynkowej w zakresie innowacji. Teraz usługi te obejmują: przeprowadzenie audytu technologicznego oraz obsługę procesu transferu technologii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielkopolski Instytut Jakości
http://wnj.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »