Firma » Finanse

ING Życie rozszerza współpracę z multiagencjami

Strategia ING Życie zakłada dywersyfikację oraz dynamiczny rozwój zewnętrznych kanałów sprzedaży. W tym celu stworzono produkt BEST INVEST dostępny u dystrybutorów zewnętrznych m. in. Expander, Gold Finance, Money Expert, AWD, ANG, Feniks Finanse, Better Finance, Doradcy 24, Kancelaria Finansowa 3F.

BEST INVEST daje możliwość inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe o różnym poziomie ryzyka, jak również w nowe fundusze ING Perspektywa dopasowane do okresu inwestycji, tzw. „life cycle”. Dodatkowo produkt posiada unikatową opcję wypłaty pieniędzy w przypadku poważnego zachorowania. Już od samego początku trwania umowy, w razie poważnego zachorowania - klient otrzymuje 100% wartości rachunku. Jest to pierwszy produkt na rynku pozwalający na wypłatę środków bez opłat likwidacyjnych w takim przypadku. Ponadto w razie śmierci wypłacana jest wyższa z sum: wartość rachunku lub 107% wpłaconych składek.

 

„Ubezpieczenie BEST INVEST jest dostępne we wszystkich oddziałach firm doradztwa finansowego, z którymi współpracujemy. Dodatkowo firmy takie jak Expander, DK Notus, Gold Finance, Money Expert, Feniks Finanse oferują polisę Ochrona+, chroniącą życie i zdrowie” – tłumaczy Monika Bondarczyk, Dyrektor Sprzedaży ds. Kanałów Zewnętrznych w ING Życie. „Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z jedenastoma multiagencjami, jest to jednak dopiero początek – do końca 2012 roku planujemy rozpocząć aktywną współpracę z kolejnymi kilkunastoma partnerami.”Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »