Gospodarka » Chemia

"Ingenuity" vs. zima

"Ingenuity" vs. zima
Zobacz więcej zdjęć »
Zaskakująca, szalona i bardzo odważna – taka jest paleta trendu kolorystycznego „Ingenuity”, zaprezentowanego przez markę Benjamin Moore. Ma ona rozgrzać domowe wnętrza w mroźne, zimowe miesiące.

Dominujące z oknami różne odcienie bieli i szarości to idealna okazja, aby do domowych wnętrz zaprosić energetyczne kolory, które pobudzą nas do działania. Zabawa intensywnymi kolorami to idealna recepta na zimową chandrę i ocieplenie klimatu w ponure, mroźne dni. Z przyjemnością wracać będziemy do domu pełnego czerwieni, zieleni, czy fioletów, przywołujących w pamięci letnie, egzotyczne podróże.


W realizacji tego pomysłu pomoże paleta „Ingenuity" marki Benjamin Moore. To najmodniejsze, a zarazem najbardziej szalone kolory tej zimy.

„Ingenuity" jest ostatnią, tegoroczną kolekcją kolorystyczną marki Benjamin Moore z księgi inspiracyjnej Color Pulse 2010. Trend „Ingenuity" to owoc niczym nieskrępowanej zabawy kolorami oraz fascynacji oryginalnymi materiałami i wzorami. Stosownie do nazwy trendu (Ingenuity - pomysłowość) autorzy zachęcają do eksperymentów w zakresie projektowania wnętrz i opozycji wobec standardowych, mało oryginalnych rozwiązań. Projektanci marki Benjamin Moore inspirację czerpią z różnorodnych technik graficznych, swobodnie operują formą i w nowatorski sposób korzystają z tradycyjnych metod dekoracyjnych. Istotą trendu są jednak kolory, które zaskakują świeżością i intensywnością barw. Paleta liczy dziewięć odcieni podzielonych na trzy zestawy kolorystyczne. Czerwień reprezentowana jest przez pikantny odcień Salsa 2009-20, która obrazuje emocje panujące pomiędzy tancerzami. Zieleń ma dwóch godnych przedstawicieli: soczystą Seaweed 2035-10 oraz oliwkową, lekko przygaszoną Mesquite 501. Kolory palety budzą skojarzenia z rajską wyspą, a tam nie może zabraknąć jaskrawej cytryny w odcieniu Yellow Finch 2024-40 oraz brązowego orzecha kokosowego w wersji Bronze-30 Metallic. Miłośników ciemnych winogron zachwyci fiolet w kolorze Mauve Bauhaus 1407, a amatorów zachodów słońca nad brzegiem morza ciemnogranatowy Midnight Navy 2067-10. Paletę uzupełniają przełamana zielenią szarość Fairview Taupe HC-85 oraz pudrowy róż Hummingbird 1271. Kolekcja kolorów „Ingenuity" to propozycja skierowana w szczególności do młodych, dynamicznych osób, których barwne życie znajduje odzwierciedlenie w ekscentrycznym wystroju wnętrz.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu „Ingenuity" ?

Każdy kolor trendu „Ingenuity" posiada indywidualną nazwę i numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemach barwienia: Benjamin Moore® GENNEX® Platform lub Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa salonu przygotowuje farby Benjamin Moore w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom Klienta.

Kolory trendu „Ingenuity":

Salsa 2009-20

Seaweed 2035-10

Mesquite 501

Yellow Finch 2024-40

Bronze-30 Metallic

Mauve Bauhaus 1407

Midnight Navy 2067-10

Fairview Taupe HC-85

Hummingbird 1271

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »