Rozrywka i wypoczynek » Gry

InnoGames rozpoczyna współpracę z firmą Samsung przy powstawaniu Samsung Galaxy Game Pack

InnoGames rozpoczyna współpracę z firmą Samsung przy powstawaniu Samsung Galaxy Game Pack
Zobacz więcej zdjęć »
Najbardziej popularny tytuł ze stajni InnoGames - Forge of Empires, staje się częścią pakietu Samsung Galaxy Game Pack. Jest to element niedawno podjętej współpracy pomiędzy obiema firmami. Gra będzie także od razu zainstalowana w najnowszym telefonie Samsung Galaxy S7.

Galaxy Game Pack będzie oferować ekskluzywne oferty dla posiadaczy sprzętu z serii Galaxy i Gear, a już na początku nowi gracze otrzymają $10 do wykorzystania w Forge of Empires.

„Duża część naszych graczy używa sprzętu z serii Galaxy, dlatego współpraca z Samsungiem daje nam możliwość zwiększenia naszej widoczności na tych urządzeniach oraz w sklepie Galaxy Apps”, powiedział Chief Marketing Officer w InnoGames, Christian Pern. „Rozdawanie pakietów startowych dla nowych graczy zawsze przynosiło pozytywne skutki, z nadzieją spoglądamy więc na Galaxy Game Pack jako najnowszą część naszej kampanii marketingowej”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Współpraca z Samsungiem jest dla InnoGames kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji w segmencie gier mobilnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InnoGames
http://www.innogames.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »