Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną z Laboratorium Kosmetycznego AVA

Innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną z Laboratorium Kosmetycznego AVA
Zobacz więcej zdjęć »
Laboratorium Kosmetyczne AVA wprowadza w linii produktów detalicznych innowacyjne przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień i na noc. Zamknięte hermetycznie w saszetce, nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze i argirelinę -
- peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Wynalezienie argireliny jest jednym z najnowszych odkryć kosmetologii. Ma ona na celu zmniejszenie intensywności napięcia mięśni i tym samym złagodzenie oraz zmniejszenie zmarszczek mimicznych i dynamicznych na twarzy. Jej zastosowanie pozwala osiągnąć efekt podobny do iniekcji z toksyny botulinowej, jednak w sposób bezinwazyjny. Zapobiega skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. W konsekwencji powoduje znaczącą redukcję zarówno grubości jak i szerokości zmarszczek. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu. Argirelina jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych. Badania kliniczne wykazały, że zmniejsza zmarszczki w okolicy oczu i czoła do 95% w 30 dni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Płatki z argireliną Laboratorium Kosmetycznego AVA wzbogacone zostały w witaminy A, C, E i F zamknięte w glikosferach oraz ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego, rumianku, jabłka, owsa, oczaru wirginijskiego i krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych). Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki aktywne wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę, redukując zmarszczki. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają widocznemu zmniejszeniu już po 30-minutach o 21% lub 47% w zależności od rodzaju płatków.

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na dzień

Saszetka: 2 szt., cena sugerowana: 13,00 zł

Natychmiastowe zmniejszenie  głębokości  zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 21% już po pierwszych 30 minutach.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu. Zapobiega ona powstawaniu zmarszczek mimicznych w sposób bezinwazyjny. Jest hypoalergiczna i nie powoduje skutków ubocznych.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wnikają głęboko do naskórka i odżywiają skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i odżywiona. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu do 21% już po jednym 30-minutowym użyciu.

Sposób użycia: po otwarciu saszetki nakleić płatki na oczyszczoną, suchą skórę pod dolną powieką lub w miejscu wystąpienia zmarszczek. Pozostawić na 15-30 minut. Najlepiej stosować przez okres 10 - 30 dni w zależności od stanu skóry.

Składniki aktywne:

  • Argirelina - Hexapeptyd-3
  • Witamina E, C zamknięte w glikosferach
  • Ekstrakty roślinne ze skrzypu polnego rumianku, jabłka, owsa i oczaru wirginijskiego. 

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy z argireliną na noc

Saszetka: 2 szt., cena sugerowana: 13,00 zł

Natychmiastowe zmniejszenie  głębokości  zmarszczek bez konieczności zastrzyków do 47% już po jednorazowym użyciu.

Nasączone hydrożelem bogatym w wysokoskoncentrowane składniki odżywcze, zamknięte hermetycznie w saszetce, zawierają argirelinę - peptyd o działaniu dermoodprężającym, substancję alternatywną do botoksu.

Bezpośrednio po naklejeniu płatka składniki te wolno są z niego uwalniane, wnikając głęboko do naskórka i odżywiając skórę dokładnie w miejscu występowania zmarszczek. Skóra w miejscu działania substancji aktywnych jest wyraźnie napięta, wygładzona i dobrze odżywiona. Zmarszczki ulegają wyraźnemu zmniejszeniu do 47% już po pierwszym użyciu.

Sposób użycia: Po otwarciu saszetki nakleić płatki na oczyszczoną, suchą skórę pod dolną powieką lub w miejscu wystąpienia zmarszczek. Pozostawić na 6-8 godzin, najlepiej na noc. Polecane stosowanie przez ok. 10 dni jako uzupełnienie dla płatków z argireliną  na dzień.

Składniki aktywne:

  • Argirelina - Hexapeptyd-3
  • Witamina A, F, E i C zamknięte w glikosferach
  • Ekstrakt roślinny z krokosza barwierskiego o dużej zawartości NNKT

 Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl oraz www.ava-sklep.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »