Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Instytut Inspiracji wraca po przerwie

Instytut Inspiracji wraca po przerwie
Zobacz więcej zdjęć »
Po noworocznej przerwie do Portu Łódź wraca Instytut Inspiracji. W wybrane lutowe weekendy do dyspozycji Klientów Centrum będą wizażyści i styliści oraz eksperci marki Olimpia.

Najbliższa edycja Instytutu Inspiracji w Porcie Łódź odbędzie się w weekend 5-6 lutego. Tematem przewodnim będzie poszukiwanie trendów na zbliżający się sezon wiosenny.

- W najbliższych tygodniach nasi eksperci zapoznają gości Instytutu z trendami w modzie i makijażu, które będą obowiązywać wiosną. Spośród najnowszych pomysłów wprost z wybiegów wybiorą dla każdego te, które najlepiej podkreślą atuty urody i sylwetkiinformuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Gośćmi specjalnymi Instytutu Inspiracji w lutym będą styliści marki Olimpia. Olimpia to łódzka firma obecna na rynku od 60 lat. Dzięki wysokiej jakości i dobremu wzornictwu, ubrania sygnowane tą marką cieszą się uznaniem nie tylko wśród łodzianek. Ich fanką jest m.in. prezenterka telewizyjna Anna Popek.

Na wszystkich zainteresowanych zmianą wizerunku eksperci Instytutu oraz styliści marki Olimpia czekać będą w punkcie konsultacyjnym znajdującym się w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na indywidualne spotkania ze stylistami można zapisać się osobiście w Punkcie Informacji w Atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »