Dom » Wnętrza

Inteligentna deska wc Multiclin – zdrowie, higiena i komfort.

Inteligentna deska wc Multiclin  – zdrowie, higiena i komfort.
Zobacz więcej zdjęć »
ROCA stawia na rozwój designu i technologii, dlatego na rynek trafiają kolejne innowacyjne produkty. Jedną z nowości jest Multiclin - inteligentna deska wc z funkcją bidetu.

Multiclin to rozwiązanie skierowane do wszystkich ceniących sobie zdrowie, komfort i higienę. Produkt zalecany jest również dla osób starszych oraz użytkowników z ograniczoną sprawnością ruchową. ROCA oferuje urządzenie w kilku wersjach: Multiclin Advance Round, Multiclin Advance Square oraz Multiclin Premium Round oraz Multiclin Premium Square.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Multiclin został zaprojektowany kompleksowo - tak, aby w małym urządzeniu znalazły się wszystkie użyteczne funkcje, które zapewnią użytkownikowi najwyższy poziom higieny intymnej.

Zaimplementowane programy podmywania oraz osuszania gwarantują komfort korzystania z toalety oraz najwyższy poziom higieny intymnej - zmniejszają ryzyko występowania infekcji i nie powodują podrażnień skóry. Deska Multiclin jest podgrzewana – zapewnia to ciepłą, przyjemną temperaturę. Pokrywa deski sama opada i bardzo cicho się zamyka.

Wszystkie funkcje Multiclin mogą być dopasowane do indywidualnych preferencji. Użytkownik samodzielnie dostosowuję temperaturę i siłę wypływu wody, a także stosownie do budowy swojego ciała reguluje ustawienie dyszy. Zgodnie z własnymi potrzebami może również  ustawić temperaturę powietrza w funkcji osuszania oraz temperaturę podgrzewania deski wc.

Multiclin jest wyposażony w czujnik obecności, który zapobiega uruchomieniu funkcji, kiedy nikt nie korzysta z toalety.

Każda z wersji wyposażona jest w pilot (opcje Advance) lub panel elektroniczny (opcje Premium). Gwarantuje to wygodne i szybkie dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, a także umożliwia swobodne wprowadzanie modyfikacji.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo łatwe. Dysze mają funkcję samoczyszczania, a deska wyposażona została w mechanizm automatycznego wypinania.

Wszystkie modele są wyposażone w system oszczędności energii. Zaprogramowane na wyłączanie w okresach zmniejszonej aktywności redukują pobór prądu.

Multiclin to kolejny krok w tworzeniu kompleksowych rozwiązań zapewniających komfort, zdrowie i higienę. To urządzenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby związane z codzienną higieną okolic intymnych, a jednocześnie zajmie mało miejsca w łazience. Doskonale łączy się z seriami ceramiki łazienkowej ROCA. Między innymi z miskami z kolekcji Dama Senso, Dama Senso Compacto, Victoria, Giralda, Meridian-N i Hall. Zestawy są nie tylko bardzo funkcjonale, ale również zdobią wnętrze każdej łazienki.

Więcej informcji na www.roca.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »