Technologie » Komputery

Inteligentne OCR i skanery piórowe I.R.I.S. w Veracomp

Inteligentne OCR i skanery piórowe I.R.I.S. w Veracomp
Zobacz więcej zdjęć »
Aplikacje OCR do rozpoznawania i odczytu tekstu z dokumentów papierowych i plików PDF firmy I.R.I.S. oraz skanery piórowe tego producenta są już dostępne w ofercie Veracomp, dystrybutora rozwiązań do cyfrowego przetwarzania danych i mobilnego skanowania firmy I.R.I.S. w Polsce.

Readiris Pro 11.0 w wersjach korporacyjnej, dla małych i średnich biur oraz dla komputerów typu MAC, wyróżnia się prostotą obsługi, precyzją rozpoznawania znaków (rozpoznawalność wynosi ponad 99%, a w przypadku jakościowo dobrych dokumentów 100%) i szybkością przetwarzania danych (do 1600 znaków na sekundę). Ten nowy program OCR do cyfrowego przetwarzania danych, tworzy zaawansowane pliki PDF, przekształca je w edytowalne dokumenty, zachowując format oryginału (wykorzystuje przy tym inteligentną analizę strony), odczytuje kody kreskowe i rozpoznaje pismo ręczne (dzięki ICR - inteligentnemu rozpoznawaniu znaków).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Inteligentna analiza strony pozwala Readiris Pro na automatyczne rozpoznanie tekstów, tabel i grafik na skanowanym dokumencie i wierne odtworzenie ich układu w pliku wyjściowym. Program potrafi przesłać dane do tabel arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstów, odtwarzając każdą tabelę, komórka po komórce. Z kolei inteligentne rozpoznawanie znaków oznacza optyczne odczytanie pisma odręcznego z obrazu w postaci cyfrowej. Jeśli Readiris nie jest pewny rezultatu czytania, poszukiwany znak (lub ciąg znaków) jest wyświetlany z macierzystym słowem, a użytkownik może zaakceptować propozycję lub poprawić ją. Wtedy Readiris Pro zachowuje tę poprawkę w słowniku jako ostateczną, nie prosząc już więcej użytkownika o pomoc.

Materiały dla aplikacji OCR dostarczyć mogą skanery piórowe IRISPen, godne uwagi szczególnie dla tych, którzy często zamieniają drukowane materiały na ich cyfrowe wersje. Ten ręczny skaner umożliwia, za pomocą jednego ruchu, wprowadzenie całego wiersza tekstu do używanej aplikacji. IRISPen Express 6 rozpoznaje i odczytuje dowolny tekst i cyfry (m.in. faktury) oraz skalę szarości, a IRISPen Executive 6 dodatkowo kody kreskowe oraz cyfry pisane ręcznie. A wszystko to w szybkości 1000 znaków lub 8 centymetrów tekstu na sekundę.

Na rozwiązania do cyfrowego obiegu dokumentów w Veracomp składają się skanery mobilne, do wizytówek i ręczne (I.R.I.S.), profesjonalne skanery dokumentowe i graficzne (Avision i Microtek), wydajne skanery biurowe (Kodak) oraz oprogramowanie OCR (I.R.I.S.). Zastosowanie tych narzędzi umożliwi pełne zastąpienie papierowego obiegu dokumentów jego elektroniczną wersją i zaawansowane zarządzanie tym procesem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Veracomp SA
http://www.veracomp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »