Firma » Bankowość

Internauci wybierają najlepszy bank

Internauci wybierają najlepszy bank
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci banków już po raz trzeci decydują o wyborze najlepszych usług finansowych roku. Zadowolenie z wybranych ofert bankowych można wyrazić od 2 do 25 stycznia włącznie, oddając głos w plebiscycie Złoty Bankier.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Osoby, które na co dzień korzystają z usług banków potrafią najlepiej ocenić ich przydatność. Organizatorzy plebiscytu – Bankier.pl i PayU S.A. - przygotowali więc kilka kanałów umożliwiających oddanie głosu jak największej liczbie internautów.

Na najlepsze usługi finansowe 2011 roku można głosować bezpośrednio na stronie www.ZlotyBankier.pl, korzystając z aplikacji mobilnej na telefonie komórkowym lub biorąc udział w grze na fan page’ach PayU i Bankier.pl na Facebooku. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań internautów uzyska tytuł Złotego Banku 2011.

– Chcemy, by Złoty Bankier był plebiscytem, w którym  wyróżnienia otrzymują najchętniej wybierane i uznane przez klientów produkty finansowe – mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny Bankier.pl. – Dlatego najważniejszy głos oddajemy internautom, którzy otwarcie wyrażają swoje opinie i dyskutują na tematy finansowe – dodaje.

Internauci wybierają od 2 do 25 stycznia najlepsze produkty i usługi bankowe
w 9 kategoriach:

  •     najlepsze konto osobiste dla internauty,
  •     najlepsza karta kredytowa,
  •     najlepszy kredyt gotówkowy,
  •     najlepszy kredyt samochodowy,
  •     najlepszy kredyt hipoteczny,
  •     najlepsza bankowość mobilna,
  •     najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego,
  •     najlepszy kredyt dla firm,
  •     najlepszy produkt oszczędnościowy dla firm.

Wyniki głosowania internautów przynoszą za każdym razem odpowiedź na pytanie, jaka powinna być oferta banku, by zdołała spełnić rosnące oczekiwania klientów. Plebiscyt jest więc cenny dla instytucji finansowych, gdyż stanowi dla nich bogate źródło informacji. Dla głosujących jest natomiast okazją do zdobycia ciekawych nagród:

– Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu będzie miał szansę na wygranie jednej z kilkudziesięciu nagród, wśród których znajdują się m.in. iPhone, iPad i wiele innych elektronicznych gadżetów. Jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę na galę, na której zagra zespół Perfect – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. – Inna pula atrakcyjnych nagród jest do wygrania na Facebooku. Zachęcam więc do udziału w edukacyjnej grze finansowej, którą tam uruchomiliśmy – dodaje.

Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu Złoty Bankier 2011 odbędzie się 2 lutego w Teatrze Kamienica w Warszawie. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier TV.

Informacje na temat wydarzenia można na bieżąco śledzić na www.ZlotyBnakier.pl oraz na Facebooku PayU i Bankier.pl.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »