Technologie » Internet

Interner Geckonet już dostępny w Rudnie

Interner Geckonet już dostępny w Rudnie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Geckonet, dostawca bezprzewodowego Internetu w takich miejscowościach jak Starogard Gdański, Pelplin i Gniew, uruchomiła swój nadajnik w Rudnie – w gminie Pelplin – tworząc tym samym nowoczesną siec dostępu do Internetu dla wszystkich mieszkańców Rudna i okolic.
Firma oferuje Internet z prędkością nawet 30 Mbit/s, charakteryzujący się bardzo niskimi pingami i wysoką stabilnością niezależnie od pogody, publicznym adresem IP, brakiem limitu danych i realną prędkością. Aktualnie Internet o stałej prędkości 10 Mbit/s mieszkańcy Rudna mogą mieć już od 49 złotych miesięcznie.

Warto wspomnieć, że za polecanie Internetu Geckonet wśród znajomych, klienci mogą sobie wypracować zniżkę sięgającą nawet 90% wartości abonamentu.

Geckonet to firma mogąca się pochwalić ogromnym doświadczeniem w branży. Od 1995 roku rozwija sieć nowoczesnych nadajników bezprzewodowego dostępu do Internetu na terenie kilku powiatów: świeckiego, grudziądzkiego, starogardzkiego, tczewskiego oraz kwidzyńskiego. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajdą państwo na stronie www.geckonet.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Geckonet - internet bezprzewodowy
http://geckonet.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »