Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli

IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli
Zobacz więcej zdjęć »
"Reforma w przedszkolu - programy, diagnoza, nadzór" 25 lutego 2010 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie, odbędzie się IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli, organizowana przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły”.

Tematyka spotkania dotyczy realizacji programów zgodnie z nową podstawą oraz nowego nadzoru pedagogicznego w  placówkach przedszkolnych. Wpisuje się w działania informacyjno - szkoleniowe związane z praktyką reformy, prowadzone przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska za pośrednictwem miesięcznika i serii konferencji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Uczestnikom IV EKDP zostaną zaprezentowane sposoby tworzenia programów z wykorzystaniem efektów diagnozy przedszkolnej, problematyka dojrzałości szkolnej i metody przygotowania do niej dzieci, programy nagrodzone w ministerialnym konkursie na najlepszy program wychowania przedszkolnego, metody ewaluacji wewnętrznej w przedszkolu, jako element nadzoru, dobre wzory polskie i europejskie, raporty OECD. 

Prelegentami IV EKDP będą znakomici goście i eksperci, m. in. autorzy publikacji poświeconych tematyce ewaluacji wewnętrznej, organizacji pracy przedszkola, nadzorowi nad realizacją podstawy programowej. Wykłady poprowadzą m.in. prof. Elżbieta Putkiewicz, Klemens Stróżyński. Organizatorzy zapewniają wiedzę na najwyższym poziomie, warunki do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz wiele miłych niespodzianek.

Formularz zgłoszeń znajduje się  na stronie internetowej www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata.

„Dyrektor Szkoły” – miesięcznik kierowniczej kadry kierowniczej oświaty, w myśl ustawy o systemie oświaty adresowany jest również do przedszkoli. Wspiera dyrektorów tych placówek w wypełnianiu zadań i obowiązków zgodnie z  przepisami prawnymi, nowoczesną wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i zarządzania.

Bliższe informacje na stronach www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata,

Tel. 22 535 83 18Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mdobosz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »