Technologie » Komputery

Jabłka, kalafiory, sałaty i SAP Business One

Jabłka, kalafiory, sałaty i SAP Business One
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku 2009 roku producent i sprzedawca wysokiej jakości warzyw, owoców i sałatek - firma TAJFUN pracuje na systemie SAP Business One. Wdrożenie prowadzi firma SUPREMIS - pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP.

TAJFUN funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Działając zgodnie z zasadą "prosto od producenta do konsumenta" firma wzbogaca sukcesywnie swoją ofertę o produkty dostawców zagranicznych m.in. z Włoch, Hiszpanii, Francji i Austrii. Głównymi odbiorcami są kontrahenci unijni, wschodni oraz krajowi.

Przed podjęciem decyzji o wyborze rozwiązania SAP, wykorzystywane w przedsiębiorstwie systemy powodowały rozproszenie informacji księgowo-zarządczej i konieczność wielokrotnego wprowadzania tych samych danych bądź dokumentów. Brak zintegrowanego systemu w zderzeniu z dynamicznym rozwojem firmy działającej na giełdzie stał się barierą rozwoju. Decyzją właściciela podjęte zostały działania w celu wyboru optymalnego dla firmy rozwiązania zapewniającego efektywne wykorzystanie zasobów oraz otwarcie na rozwój przedsiębiorstwa.

Już po 4 tygodniach prac wdrożeniowych, od momentu wybrania SAP Business One pod koniec listopada 2008 do 1 stycznia 2009, firma rozpoczęła pracę z systemem ERP w zakresie sprzedaży i zakupu. Mimo szybkiego zakończenie pierwszego etapu wdrożenia, Partner SAP - SUPREMIS spełnił specyficzne oczekiwania co do funkcjonalności handlu zagranicznego oraz współpracy z sieciami handlowymi. Warto podkreślić, iż kluczową funkcjonalnością dla firmy TAJFUN jest wielojęzyczność.

Obecnie SUPREMIS przygotowuje kalkulację kosztów i cen sprzedaży oraz funkcjonalność płatności masowych. Dodatkowo zostanie uruchomiony moduł kadrowo-płacowy w tym do obsługi umów cywilno-prawnych z obcokrajowcami.

Źródło: www.supremis.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

supremis

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »