Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jacek Poniedziałek ma dziewczynę!

Jacek Poniedziałek ma dziewczynę!
Zobacz więcej zdjęć »
To nieprawdopodobne, a jednak. Jacek Poniedziałek (43 l.) przyznał się, że jego sympatia ma na imię... Asia!

 Tym stwierdzeniem wywołał niezłą konsternację w szeregach homoseksualistów! Jak się okazuje, aktor, określający się jako gej, poznał kogoś i w końcu znalazł życiową miłość. - Czy jestem zakochany? No, coś się dzieje, ale nie chcę zapeszać. Na razie jestem szczęśliwy - powiedział nam Poniedziałek.

Przyparty do muru zdradził też imię tej osoby: - To Asia! - powiedział aktor. Trzy lata temu artysta, znany między innymi z serialu "M jak miłość", przyznał się otwarcie do tego, że jest gejem. Wszystkie panie, które podkochiwały się w przystojnym aktorze, były załamane.

Rzadko można spotkać się z takim głębokim i szczerym wyznaniem, szczególnie wśród rodzimych gwiazd. Dzięki odwadze Poniedziałka to samo zrobili potem Tomasz Raczek (51 l.) i Michał Piróg (29 l.). Ale to już przeszłość, teraz aktor postanowił zostać hetero.

Brawo, panie Jacku, przywrócił pan nadzieję rzeszy swoich fanek!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »