Firma » Biznes

Jak budować kulturę LEAN?

Jak budować kulturę LEAN?
Zobacz więcej zdjęć »
DB Schenker Partnerem VII Forum Logistyka & Łańcuch Dostaw poświęconego automatyzacji, robotyzacji i optymalizacji procesów. Wydarzenie odbyło się 3 i 4 kwietnia 2019 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

Podczas VII Forum Logistyka & Łańcuch Dostaw wystąpił m.in. Dominik Czerwiński, Koordynator LEAN w DB Schenker, który zaprezentował zagadnienie budowania kultury LEAN w firmie logistycznej od teorii do praktyki. Opowiedział o drodze jaką DB Schenker pokonał budując kulturę LEAN, na co zwrócono szczególną uwagę kształtując świadomość ciągłego doskonalenia. W trakcie prelekcji wyjaśnił również, jakie uniwersalne modele LEAN zastosować, adresując potrzeby biznesowe i rozwijając kompetencje pracowników.
 
DB Schenker, jeden z wiodących operatorów logistycznych, obsługuje handel i przemysł w globalnej wymianie towarów, wykorzystując transport lądowy, lotniczy i fracht oceaniczny, a także logistykę kontraktową, a jej sieć obejmuje blisko 2000 lokalizacji w ponad 130 krajach. Firma, w oparciu o kulturę LEAN, stale doskonali procesy, by stanowiły istotną wartość dodaną w łańcuchach dostaw klientów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »