Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

Niezwykłe historie, baśniowe postaci i kolorowe dekoracje po raz kolejny pojawią się w Porcie Rumia! W najbliższą sobotę 8 czerwca Port Rumia zaprasza na ostatnie przed wakacjami wydarzenie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

Jak Paweł i Gaweł – te słowa możemy często usłyszeć na co dzień. Opisują sytuację, w której dwie osoby często się kłócą, raz o bardziej istotne, a innym razem o błahe sprawy. W najbliższą sobotę 8 czerwca dzieci, które wraz z rodzicami zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan poznają historię, która jest źródłem powyższego powiedzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bohaterowie sobotniego teatrzyku – Paweł i Gaweł to sąsiedzi, którzy mieszkają w jednym domu. Bardzo często dochodzi do między nimi do kłótni. Jakie są przyczyny ich nieporozumień? Jak się zakończą sąsiedzkie sprzeczki? Tego, dowiedzą się młodzi widzowie podczas sobotniego spektaklu.

Z kolei podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych organizowanych wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Rumi, będzie można kontynuować teatralną przygodę. Podczas zajęć będzie można wykonać fantazyjne ołówki o imionach postaci z przedstawienia oraz spróbować sił w japońskiej sztuce składania papieru, czyli Origami.

Rodzinny spektakl pt. „Jak Paweł i Gaweł? zostanie odegrany 8 czerwca o godzinie 13.00 i 15.00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Tego dnia odbędą się również bezpłatne warsztaty kreatywne prowadzone przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »