Technologie » Fotografia

"Jak powstało to zdjęcie" - cykl poradników serwisu SwiatObrazu.pl oraz Sony

Serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmą Sony przygotował nowy cykl artykułów - "Jak powstało to zdjęcie".

Oglądając ciekawe zdjęcia niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak one powstały. Często nasze rozmyślania i próby uzyskania podobnych kadrów prowadzą do wniosku, że fotograf zapewne dysponował jakąś tajemną wiedzą, a poza tym wsparty był masą profesjonalnego sprzętu i licznym zespołem asystentów. Tymczasem dobre kadry o bardzo zróżnicowanej tematyce wykonać można znacznie prościej – wystarczy wiedzieć jak.

Cykl "Jak powstało to zdjęcie"
(http://www.swiatobrazu.pl/podkategoria,jak_powstalo_to_zdjecie) realizowany przez serwis SwiatObrazu.pl przy współpracy z firmą Sony ma za zadanie przedstawić metody wykonywania udanych, ciekawych i dobrych jakościowo zdjęć. Codziennie prezentowane jest jedno zdjęcie wraz z opisem warunków w jakich zostało wykonane oraz technik i akcesoriów niezbędnych do jego stworzenia. Do tej pory poruszyliśmy następujące tematy: portret glamour, kwiaty, dziecko, kot, łyżwy, owady.

Zapraszamy do lektury!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »