Technologie » Komputery

Jak zmniejszyć koszty podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych?

Jak zmniejszyć koszty podczas korzystania z narzędzi do raportowania i analiz biznesowych?
Zobacz więcej zdjęć »
Jednym z pierwszych etapów podejmowania decyzji dotyczącej wdrożenia systemu ERP jest określenie przez firmę swoich oczekiwań względem nowego systemu.

Najczęściej oprogramowanie ma pozwolić na zmniejszenie kosztów, zwiększenie przychodów, ograniczenie ryzyka błędów oraz sposób wprowadzania i pobierania danych z systemu. Właściwy wybór pozwoli w na usprawnienie procesu generowania raportów oraz uniknięcie pracochłonnego kopiowania i wklejania danych w arkuszach kalkulacyjnych.

 Zazwyczaj najistotniejsza dla zarządów firm oraz przyszłych użytkowników jest również możliwość błyskawicznego dostępu do kompletnych danych, niezbędnych do podjęcia najkorzystniejszych decyzji biznesowych. Dzięki dużej elastyczności i łatwości przetwarzania ogromnej ilości danych oraz możliwości rozbudowania systemu ERP o skuteczne i zaawansowane narzędzia do raportowania i analiz, możemy wykorzystać całkowity potencjał naszych inwestycji – działać sprawniej i wydajniej, a także generować większe przychody. Takie możliwości posiada Microsoft Dynamic NAV – lider oprogramowania klasy ERP.

Ile kosztuje system raportowania i analiz – niezbędny komponent systemów ERP?

Niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę, że do tematu raportowania i funkcjonalności analiz można podejść wybierając podejście mniej lub bardziej oszczędne.

Istotnym elementem oprócz ponoszonych kosztów jest ilość czasu jaki musi upłynąć do momentu uzyskania pierwszych korzyści finansowych. Zastanów się ile czasu możesz poświęcić na wygenerowanie raportu. Czy chciałbyś mieć go w przeciągu 7 dni czy 30 minut?

Dlaczego raportowanie sprawia tyle trudności?

Czytaj całość artykułu tutaj: Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »