Firma » Reklama

Jak zwiększyć sprzedaż dzięki Call247?

To działało. Jeszcze wczoraj. Wystarczyło stworzyć dobrą stronę internetową z wezwaniem do działania. Wystarczyło umieścić formularz kontaktowy i czekać aż klient posłusznie wypełni wszystkie pola. Wystarczyło wzbudzić zaufanie. Co się stało? Czy coś przegapiliśmy?

Zwiększenie sprzedaży za pomocą Call247

Odpowiedź jest bardzo prosta. Tradycyjne metody zwiększenia sprzedaży nie działają. Twój klient, konsument Twoich usług i produktów, zmienił się. Socjologowie mówią, że wręcz ewoluował. Stał się prosumentem. Kupowanie to dla niego nie pierwszyzna. Nie nabierze się na tanie sztuczki. Zwykły język korzyści nie przyciągnie jego uwagi. Dzisiaj szuka czegoś innego. Chce pełnej kontroli nad procesem zakupu. Jak mu ją zapewnić?

Problemy komunikacyjne dnia codziennego

Każdy przedsiębiorca wie, że tak bywa: strategiczny klient dzwoni akurat podczas spotkania z innym strategicznym klientem. Albo inaczej: podczas spotkania z ważnym klientem dzwoni inny klient, niekoniecznie strategiczny. Odrzucając połączenie tracimy szansę na sprzedaż.  Często jedyną.

Ciepłe leady na wyciągnięcie ręki

Dzięki Call247 klienci zamawiają połączenie w dogodnej dla siebie porze. To wygodne i bardzo proste: wystarczą trzy kliknięcia. Ty otrzymujesz powiadomienie i planujesz swój dzień tak, by oddzwonić. Pomyśl, jak wiele to ułatwia. Z jednej strony klient nie irytuje się, że jakiś sprzedawca zabiera mu czas, dzwoniąc w nieodpowiednim momencie. Z drugiej strony Ty nie przerwiesz ważnego spotkania, bo przecież musisz „oddzwonić w 28 sekund”. Obie strony są zadowolone.

Może by tak to przetestować?

Jesteśmy pewni, że nasza usługa zwiększa konwersję Twojej witryny internetowej i udowodnimy Ci to. Pierwszy pakiet smsów otrzymasz nieodpłatnie. Instalacja jest prosta i zajmuje mniej niż minutę. Do niczego Cię nie przymuszamy, do niczego się nie zobowiązujesz. Jeśli wtyczka nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją odinstalować jednym kliknięciem. Koszt jednego smsa od klienta to zaledwie 79 groszy. Tylko pomyśl, pozyskanie klienta zainteresowanego Twoją ofertą, kosztuje Cię 79 groszy. Przekonaliśmy Cię?

Teraz po prostu zamów bezpłatny pakiet smsów do wykorzystania i zobacz jak łatwo można zwiększyć sprzedaż z Call247.

Odbieram bezpłatny pakiet smsów
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Daniel Getsiński

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »