Rozrywka » Prezenty
Jarmark Bożonarodzeniowy w Arkadach Wrocławskich
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Arkady Wrocławskie zaprosiły do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym uzdolnionych artystów oraz młode marki, które z wielkim entuzjazmem stale poszerzają swoją ofertę. Oryginale prezenty z Peru proponuje stoisko Sami-Peru. W ofercie są m.in. ciepłe swetry wykonane z wełny z lamy. Dla osób szukających bardziej tradycyjnych upominków, wystawca FUKSJA przygotował piękną srebrną biżuterię z naturalnymi kamieniami. Doskonałym prezentem na prezent będą również kosmetyki i akcesoria marki ALM COSMETICS. Rodzicom proponowane są oryginalne ubranka dziecięce marki Ottaviano.
P { margin-bottom: 0.21cm; }
Wystawca oferuje również ręcznie robione kocyki. Wielbiciele ceramiki i rękodzieła na pewno nie pożałują, gdy odwiedzą stoiska marek Na Strychu oraz GA-JA.
Stworzenie w domu świątecznej atmosfery nie musi być trudne. Dzięki ozdobom Vimaginatio i EKAR nawet osoby zabiegane będą mogły przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.
Nadesłał:
redakcja123
|

Dom jako sanktuarium. Marka Komfort prezentuje kluczowe trendy wnętrzarskie na 2026 rok
Transport i logistyka ostrożnie zaczynają nowy rok
Mieszkaniowy Dzień Otwarty finałem lutowej promocji
Niezawodny, pancerny smartfon - wybór dla wymagających
Komentarze (0)