Dom » Wnętrza

Jasne, pastelowe kolory są modne we wnętrzach w 2012 roku

Jasne, pastelowe kolory są modne we wnętrzach w 2012 roku
Zobacz więcej zdjęć »
Jednym z trendów kolorystycznych od PARA Paints na rok 2012 jest paleta URBANAGE. Jasne, pastelowe kolory wyrażają atmosferę wielkich i szykownych metropolii.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń miejska powinna odzwierciedlać charakter miasta, jego historię oraz tożsamość. Zestawienie kolorów PARA Urbanage powstało z inspiracji architekturą i zabytkami. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach utrzymanych w miejskim stylu. Paletę PARA Urbanage można określić mianem wyrafinowanej i eleganckiej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pastelowe barwy są bardzo delikatne, dzięki czemu wnętrze zyskuje wrażenie przytulności i lekkości. Takie kolory są idealnym tłem do antyków i interesujących mebli i dodatków, także w ciemnych, mocnych kolorach.

Głównym akcentem kolorystycznym wnętrza w stylu miejskim jest „Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego” oraz „Szary krajobraz miasta". Odcienie te są jasne i przepięknie odbijają światło w pomieszczeniach. Doskonale komponują się z delikatnymi, pastelowymi kolorami: „Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie”,  zadymionym różem „Lawendowym”, bladą morską falą „Liliowego Skweru na Dolnym Manhatanie” oraz „Małą czarną”. Takie zestawienie kolorystyczne idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu klasycznym. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Ambrose Price.

 

Farby PARA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA. www.para.pl

 

PARA URBANAGE: „Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego” – „Lunch at Tiffany’s”, P5219-24; „Szary krajobraz miasta" – „Cityscape”, P5219-62, „Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie”- „Leaning tower of pisa”, P5167-34D; „Miękka Lawenda” – „Soft Lavender”, P5237-34, „Liliowy Skwer na Dolnym Manhatanie” – „Tribecca Square”, P5207-34;  „Mała czarna” – „Little black dress”, P5195-85 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »