Kultura, sztuka » Kultura

"Jestem numerem cztery" - polski zwiastun już w internecie

"Jestem numerem cztery" - polski zwiastun już w internecie
Zobacz więcej zdjęć »
Do sieci trafił już polski zwiastun filmu „Jestem numerem cztery”. To pierwszy materiał promocyjny nowej superprodukcji ze stajni Disneya. Opowieść o tajemniczym outsiderze posiadającym super moce trafi do polskich kin 18 lutego 2011 roku, równo ze światową premierą.

Głównym bohaterem filmu jest John Smith. Na pierwszy rzut oka to przeciętny młody mieszkaniec jednego z wielu prowincjonalnych miasteczek w USA. Johnowi daleko jednak do przeciętności.

Naprawdę jest uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Gdziekolwiek ucieknie, narażony jest na śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony bezwzględnych prześladowców. Uwikłany w pozornie spokojną codzienność, musi wybrać między walką o zwykłe życie na Ziemi, a realizacją swojego nadzwyczajnego przeznaczenia. Jest bowiem jednym z dziewięciu wybrańców. Według kolejności, jako numer cztery, teraz to on jest celem.

„Jestem numerem cztery” to dzieło uznanych twórców mega hitów science-fiction, takich jak „Transformers”, „Eagle Eye” czy „Armageddon”. Reżyser D.J. Caruso wspierany jest przez producencki duet Steven Spielberg – Michael Bay. Ich doświadczenie filmowe oraz poprzednie sukcesy artystyczne i komercyjne zapowiadają widowisko pełne zwrotów akcji i zaawansowanych efektów specjalnych. Pieczę nad plastyczną stroną obrazu sprawował niezwykle utalentowany operator Guillermo Navarro – znany z pracy przy takich dziełach, jak „Labirynt Fauna” czy „Hellboy”. W obsadzie znaleźli się młodzi aktorzy – Alex Pettyfer (John Smith) i Teresa Palmer (Numer Sześć), a także znany z „Hitmana” Timothy Olyphant (Henri).

„Jestem numerem cztery” nakręcono na podstawie książki Jamesa Freya i Jobiego Hughesa, która jest pierwszym z siedmiu tomów nowej sagi s-f. Publikacja pierwszego z nich w Polsce planowana jest również w 2011 roku.

Zwiastun do publikacji dostępny jest pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=-Bfj9yiM9g0Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forum Film Poland Sp. z o.o.
http://www.forumfilm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »