Kultura, sztuka » Kultura

Już ponad 120 tys. widzów na "TRON: Dziedzictwo" w Polsce!

Już ponad 120 tys. widzów na "TRON: Dziedzictwo" w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
„TRON: Dziedzictwo” w czasie świąteczno-noworocznego tygodnia przyciągnął do kin ponad 120 tys. widzów. Doskonały debiut filmu na polskich ekranach świadczy o wciąż rosnącym zainteresowaniu publiczności rozwojem technologii 3D w kinie.

Premiera najnowszego filmu wytwórni Disneya zaplanowana była na 31 grudnia. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie publiczności i świetne wyniki otwarcia filmu w Stanach Zjednoczonych, polski dystrybutor zdecydował się pokazywać „Tron: Dziedzictwo” przedpremierowo już od 25 grudnia. Dzięki temu, obejrzało go do tej pory już 122 602 widzów.

Film budził wielkie emocje szczególnie wśród internautów. Zarówno na portalach informacyjnych, jak i na Facebooku i innych serwisach społecznościowych, widać było ogromne oczekiwanie widzów. Emocje wzbudzała przede wszystkim nowoczesna technologia, która umożliwiła rozwinięcie efektów zastosowanych w „Avatarze” i wprowadzenie 3D w kolejny etap. Ważne było także nawiązanie do pierwszej części kultowego „TRONa” z 1982 roku i pojawienie się w sequelu Jeffa Bridgesa, który grał głównego bohatera także ponad 30 lat temu – mówi Paweł Mrugacz z firmy dystrybucyjnej Forum Film Poland.

Wytwórnia Disneya rozpoczęła nowy rok doskonałym wynikiem w Polsce, a „TRON: Dziedzictwo” jest jedną z kilku pozycji 3D, które legendarna wytwórnia wprowadzi w tym roku na ekrany. W marcu zadebiutuje animowana komedia „Matki w mackach Marsa”, a pod koniec maja czwarta część osławionej sagi – „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”. 1 lipca do kin wejdzie kontynuacja animowanego hitu – „Auta 2” w 3D.

O filmie:

Sam (Garrett Hedlund), syn Kevina Flynna (Jeff Bridges), poszukuje przyczyny nagłego zniknięcia swego ojca. Zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym Kevin żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorrą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który rozwinął się w niewyobrażalny sposób i stał się nadzwyczaj niebezpieczny.

"TRON: Dziedzictwo" już w kinach!

Materiały wideo dostępne są na kanale YouTube:
http://www.youtube.com/forumfilmpoland

oraz na serwerze ftp dla prasy:
ftp://195.117.18.82

login: prasa

hasło: prasa_forum01Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.filonowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »