Kultura, sztuka » Kultura

Tron Night – wyjątkowe wydarzenie w kinach na całym świecie!

Tron Night – wyjątkowe wydarzenie w kinach na całym świecie!
Zobacz więcej zdjęć »
28 października w 59 kinach w całej Polsce odbędzie się TRON NIGHT – specjalny, jednorazowy pokaz, podczas którego wybrańcy obejrzą 23 minuty filmu „TRON: Dziedzictwo”. Szczegóły dotyczące dystrybucji bezpłatnych wejściówek, dostępnych od 20 października, można znaleźć na www.forumfilm.pl

28 października 2010 roku będzie ważną datą dla kinomanów. Tego dnia na całym świecie odbędzie się TRON NIGHT - specjalny, przedpremierowy pokaz 23 minut długo oczekiwanego filmu „TRON: Dziedzictwo". To kolejne tego typu wydarzenie, po zeszłorocznym „Avatarze".


TRON NIGHT to jedyna okazja, aby dołączyć do elitarnego grona, które przeniesie się do cybernetycznego świata na dwa miesiące przed premierą filmu! Jako unikatowy souvenir, wszyscy uczestnicy pokazu otrzymają specjalny plakat TRON NIGHT. Nie przegap okazji!

Wejściówki będą dystrybuowane całkowicie bezpłatnie, według kolejności zgłoszeń od godziny 19:00 w środę, 20 października. Szczegóły dostępne są na stronie www.forumfilm.pl

„TRON: Dziedzictwo" w kinach od 31 grudnia 2010 roku.

O filmie „TRON: Dziedzictwo":

Sean Flynn ma 27 lat i jest synem Kevina Flynna (Jeff Bridges). Poszukuje przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca, hakera, który został wciągnięty do cyfrowego świata. Syn również przechodzi na „drugą stronę", przekraczając granicę między światem rzeczywistym a interfacem. Rozpoczyna wędrówkę po świecie, w którym jego ojciec żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorrą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który tymczasem stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny...Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forum Film Poland Sp. z o.o.
http://www.forumfilm.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »