Technologie » Komputery

Jeszcze lepszy Panda Cloud Office Protection dla firm

Jeszcze lepszy Panda Cloud Office Protection dla firm
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, wprowadziła na rynek wersję 5.04.50 rozwiązania Panda Cloud Office Protection przeznaczonego do ochrony firmowych urządzeń końcowych.

Panda Cloud Office Protection jest rozwiązaniem dedykowanym dla małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Nowa wersja obejmuje szereg innowacyjnych funkcji i ulepszeń zapewniających jeszcze wyższą skuteczność ochrony, wykrywania i neutralizacji zagrożeń w środowisku IT firmy. Jedną z najważniejszych właściwości nowej wersji jest zgodność z Office 2010, jak również możliwość skanowania wiadomości e-mail przechowywanych w programie Windows Live Mail. Rozwiązanie opiera się na nowych technologiach heurystycznych, które zabezpieczają przed nieznanymi złośliwymi kodami i umożliwiają ich blokowanie, nawet jeśli w danej chwili użytkownik jest offline (procesy identyfikacji odbywają się w modelu Cloud Computing).

Nowy silnik heurystyczny nie tylko potrafi klasyfikować pliki jako podejrzane, ale również bezpośrednio jako złośliwe lub bezpieczne, a to dzięki algorytmom opracowanym przez dział badań, rozwoju i innowacji Panda Security (www.pspolska.pl).

Dodatkowo, program posiada zoptymalizowaną bazę sygnatur, która zawiera dane o najbardziej aktywnych zagrożeniach danego dnia. Aktualizacje bazy są w pełni automatyczne i nie wymagają jakichkolwiek działań ze strony administratora.

Klienci, którzy aktualnie korzystają z rozwiązania Panda Cloud Office Protection (http://cloudprotection.pandasecurity.com/po) otrzymają bezpłatną aktualizację do nowej wersji.

Sprzedaż i dystrybucja

Rozwiązanie Panda Cloud Office Protection może być sprzedawane osobno lub jako część kompleksowej ochrony Panda Cloud Protection. Program jest uzupełnieniem zabezpieczeń Panda Security działających w modelu SaaS (Security as a Service) obejmujących główne kierunki infekcji: urządzenia końcowe i serwery (Panda Cloud Office Protection), pocztę firmową (Panda Cloud Email Protection) oraz ruch internetowy (Panda Cloud Internet Protection).

Trzy modele sprzedaży w zależności od wybranych modułów ochrony:

- Pakiet Standard: ochrona przed wirusami i spyware oraz dynamiczne filtrowanie URL;

- Pakiet Advanced: funkcje pakietu Standard plus zaawansowana ochrona ruchu internetowego, kontrola dostępu do przeglądarki i ochrona przed zagrożeniami Web 2.0;

- Pakiet Premium: wszystkie powyższe funkcje plus kontrola przepustowości łącza i ochrona przed kradzieżą danych (DLP, ochrona przed wyciekami informacji).

Więcej informacji i bezpłatna wersja próbna produktu dostępne na stronie: http://cloudprotection.pandasecurity.com/po/.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »