Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Jeszcze więcej warzyw – nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO marki Holle

Jeszcze więcej warzyw – nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO marki Holle
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO dla niemowląt od 6. miesiąca życia marki Holle to doskonała BIO propozycja wyróżniająca się wyjątkowo dużą zawartością warzyw – aż w 62% składa się z dyni

 

 

Nowa Organiczna kaszka warzywna z dynią BIO dla niemowląt od 6. miesiąca życia marki Holle to doskonała BIO propozycja wyróżniająca się wyjątkowo dużą zawartością warzyw – aż w 62% składa się z dyni, która z uwagi na swoją lekkostrawność i wartości odżywcze zalecana jest jako jedno z pierwszych warzyw, wprowadzanych przy rozszerzaniu diety niemowlęcej. Do aksamitnego puree dyniowego Holle dodane zostały także starannie wyselekcjonowane zboża, czyli pełnoziarniste płatki ryżowe i kukurydziane (certyfikat Demeter) oraz tiamina (zgodnie z zaleceniami żywienia niemowląt). Kaszka, jak wszystkie propozycje marki Holle, nie zawiera dodatkowego cukru, soli czy innych dodatków, wpływających na smak, wygląd czy konsystencję kaszki.

Organiczną kaszkę warzywną z dynią BIO dla niemowląt od 6. miesiąca życia marki Holle można przygotowywać zarówno w wersji bezmlecznej, podawanej od momentu wprowadzenia diety uzupełniającej, jak i mlecznej, z dodatkiem mleka modyfikowanego dla niemowląt lub świeżego mleka. Jest idealnym lekkostrawnym dodatkiem obiadowym zamiast ziemniaków czy ryżu. Przygotowuje się ją błyskawicznie, maluszek nie musi więc czekać na serwowanie obiadu. Świetnie sprawdza się w towarzystwie mięska i warzyw, ale ze względu na neutralny smak można podawać ją także z owocowymi dodatkami. Kaszka jest bardzo szybka i wygodna w przygotowaniu, a co najważniejsze -  smakuje najmłodszym!

 

www.holle.pl

 

Marka: Holle, Dystrybutor: Victualia

Waga netto: 175 g, Cena:  ok. 12 zł

 

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych.

Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych.  Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »