Firma » Reklama

Jeszcze wiele firm nie posiada własnej strony internetowej

Jeszcze wiele firm nie posiada własnej strony internetowej
Zobacz więcej zdjęć »
Internet cały czas się rozwija. To potężny kanał sprzedaży towarów i usług. Jednak jeszcze wiele firm nie zdecydowało się na uruchomienie swojej internetowej wizytówki firmowej.

Ktoś powie, że jest to duży koszt i nie stać go na stronę internetową. Popatrzmy na to z drugiej strony… Potencjalny klient szuka krzeseł do swojej kuchni. Co zrobi najpierw? Otworzy komputer i wpisze w wyszukiwarkę jakieś ukierunkowane lokalnie hasło, np.: „krzesła Kępno”. W odpowiedzi dostanie listę firm. Część to będą zwykłe wpisy adresowe w katalogach, a część to firmowe strony z ofertą.

Którą firmę wybierze klient?

Ano tą, która będzie mieć swoją stronę internetową z chociażby kilkoma atrakcyjnymi zdjęciami, opisem, informacją czy można zobaczyć produkty w firmowym salonie czy też pobrać katalog. Klient dostanie zachęcające informacje za pomocą strony www i chętnie odwiedzi tą firmę w siedzibie by zobaczyć produkty i dokonać zakupu.

A jak się ma to do firm sprzedających online?

W przypadku takich firm zwykłe wpisy w katalogach tym bardziej nie wystarczą. Nawet sprzedając w serwisach aukcyjnych warto mieć dodatkowo stronę internetową, ponieważ klient może poszukiwać dodatkowych informacji, wpisując do wyszukiwarki adres lub nazwę firmy.

Profesjonalna strona internetowa buduje wizerunek firmy

Strona internetowa buduje wizerunek i markę. To wirtualne biuro czynne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, dostępne dla klientów w każdej chwili. Może na Ciebie zarabiać nawet wtedy, gdy śpisz lub jesteś na weekendowej wycieczce.

Nie masz jeszcze strony? Zmień to i pokaż się w Internecie. Daj się znaleźć tym, którzy Ciebie szukają.

Wyszukaj nas i wpisz: profesjonalne tworzenie stron internetowych Kępno – www.es-net.pl

ZapraszamyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ewes

Komentarze (1)

  • avatar
    ~http://netpoint.systems 2017-08-03 09:01:14

    To jest prawda, ale najbardziej zadziwiejace sa motywy zakladania stron w krajach tj np. Norwegia (((:, moi klienci z tamtego regionu nie zakladaja firm po to zeby sie za ich pomoca reklamowac w Internecie tylko dlatego ze "wypada taka strone miec" .... zdębiałem gdy to uslyszalem


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »