Firma » Biznes

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2011

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2011
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie dzięki swojemu prestiżowi i udziałowi wielu znanych firm, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Prestiż targów kreują wystawcy, którzy poczynają wiele starań, aby pokazać się z jak najlepszej strony, a przede wszystkim zaoferować produkty wysokiej jakości.  


Jury targów miało w tym roku nie mały orzech do zgryzienia. Doceniając starania przedsiębiorców wyłoniło laureatów, wśród których znalazł się Producent Materacy i Mebli Tapicerowanych - firma Meble Marzenie z Opatowa, w województwie Wielkopolskim.

Firma Meble Marzenie zdobyła trzecią nagrodę Demuth Expo Award w kategorii Najlepszy Pomysł Marketingowy.  Nie tylko jury targów doceniło firmę. Zrobili to również klienci, którzy odwiedzili stoisko producenta i wypowiedzieli wiele pozytywnych opinii, potwierdzając je również zawiązaniem współpracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Meble Marzenie - Producent Materacy
http://www.meble-marzenie.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »