Technologie » Internet

Strony responsywne RWD od ESNET

Strony responsywne RWD od ESNET
Zobacz więcej zdjęć »
Strony responsywne stają się standardem, ze względu na co raz popularniejsze urządzenia, jakimi są smartfony, phablety i tablety. Co to takiego te RWD?

RWD - Responsive Web Design, to sposób projektowania stron internetowych, aby automatycznie dostosowywały się do urządzeń, na jakich są wyświetlane. Oglądając stronę na smartfonie, phablecie, tablecie czy też komputerze przenośnym i stacjonarnym, otrzymamy taki wygląd i układ, aby komfort przeglądania był jak najwyższy.

A jak to wygląda w praktyce? Zapraszamy do wejścia na stronę firmy projektującej responsywne strony internetowe - www.es-net.pl.

Wchodząc przez laptopa czy też komputer stacjonarny, zobaczymy stronę w całej jej okazałości. Wchodząc z poziomu smartfona, zobaczymy, że menu zmniejszyło się do formy takich trzech poziomych kresek. Po kliknięciu na te kreski rozwinie się nam menu, które z poziomu laptopa jest widoczne u góry strony. Nagłówki, teksty i zdjęcia będą ułożone jeden pod drugim, aby ułatwić czytanie i zapoznanie się ze stroną. Galeria projektów będzie ułożona tak, aby można było z łatwością obejrzeć miniaturkę i w nią kliknąć.

Responsywne strony internetowe projektuje się inaczej, niż "zwykłe" strony internetowe. Należy wziąć pod uwagę wiele innych czynników, z którymi spotka się Internauta, przeglądając stronę na swoim urządzeniu.

Jaka jest korzyść z posiadania takiej strony? 

Korzyść jest bardzo duża! Więcej użytkowników z łatwością przegląda stronę - więcej potencjalnych klientów zyskamy!

Jeżeli chcieliby Państwo taką stronę - to zapraszamy serdecznie :-)

www.es-net.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ewes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »