Kultura, sztuka » Muzyka

Joss Stone z potrzeby serca

Joss Stone z potrzeby serca
Zobacz więcej zdjęć »
Czwarty album Joss Stone będzie w sprzedaży już 2 listopada.

2 listopada 2009 do sklepów trafi czwarty album Joss Stone – brytyjskiej wokalistki soulowej i autorki piosenek. Płyta nosi tytuł „Colour Me Free”.„Colour Me Free” to eklektyczna mieszanka popu, soulu, R&B, funku, hip hopu i gospel - opisuje nową płytę Salon Kulturalny. Na płycie gościnnie wystąpili cenieni artyści: Jeff Beck i Sheila E. w „Parallel Lines”,  Raphael Saadiq (producent złotej płyty artystki z 2007 roku zatytułowanej Introducing Joss Stone) w „Big Ole Game”, raper Nas w „Governmentalist” oraz saksofonista David Sanborn w „I Believe It To My Soul.”

Stone skomponowała i nagrała „Colour Me Free” w „Mama Stone’s” – klubie muzycznym, który prowadzi w angielskim Wellington jej matka. Joss jest współproducentką albumu obok producentów i kompozytorów Jonathana Shortena i Connera Reevesa, który współpracował z artystką przy jej platynowej płycie z 2004 roku „Mind, Body & Soul”.

Pewnego ranka obudziłam się z myślą, że pragnę nagrać płytę – mówi Joss Stone o nowej płycie. – Ma bardzo surowe brzmienie: wraz z kilkoma muzykami i kompozytorami gramy muzykę i po prostu improwizujemy. Płyta zrodziła się spontanicznie, z potrzeby serca. Nastąpił organiczny proces, w którym każdy muzyk miał dużą swobodę współtworzenia brzmienia. Powstało wierne i szczere odzwierciedlenie punktu, w którym się znalazłam jako artystka i człowiek. Jestem dumna z efektu i nie mogę się doczekać reakcji słuchaczy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »