Firma » Biznes

Już niebawem SIOUX zdobędzie Stolicę

Już niebawem SIOUX zdobędzie Stolicę
Zobacz więcej zdjęć »
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Zarządu spółki R&C Union S.A., jeszcze w tym roku na mapie lokalizacji sieci SIOUX pojawią się nowe restauracje. Jedna z nich zostanie otwarta w Warszawie.

Dnia 10 lutego 2011 roku Zarząd spółki R&C Union S.A. zawarł umowę najmu z jedną z warszawskich spółdzielni mieszkaniowych.

Przedmiotem umowy jest najem lokalu o powierzchni 400 m2 , położonego w ścisłym centrum Stolicy. W lokalu tym zostanie otwarta pierwsza w Warszawie restauracja sieci SIOUX. Umowa została zawarta na dziesięć lat, poczynając od dnia 1 marca 2011 roku. Otwarcie lokalu planowane jest na czerwiec br.

Dzięki zawartej umowie mieszkańcy Stolicy już niebawem będą mogli korzystać z usług restauracji SIOUX, która proponuje swym Gościom odbycie magicznej podróży na Dziki Zachód - do czasów, gdy na amerykańskich ziemiach żyli Indianie i kowboje. Wszystko to dzięki niepowtarzalnemu klimatowi restauracji SIOUX, pełnej rekwizytów przynoszących na myśl życie dawnych mieszkańców Ameryki Północnej. Klienci restauracji będą mogli odkrywać smaki i aromaty wyśmienitych potraw odwołujących się do kulinarnych tradycji rdzennych mieszkańców amerykańskich prerii oraz wędrujących na zachód pierwszych osadników.

Siuksowie to waleczny indiański lud, który w czasach „gorączki złota” zamieszkiwał tereny Wielkich Równin. Do dziś nazywany jest również „Dakota”, czyli „przyjaciele”. W Polsce pierwsza restauracja SIOUX została otwarta w 2003 roku. Szybko zyskała uznanie wymagających smakoszy, ceniących ciekawą kuchnię i niezobowiązującą, sympatyczną atmosferę. Od samego początku znakiem rozpoznawczym restauracji SIOUX stał się nie tylko klimat „western & country”, ale także oryginalne, wyśmienite dania, m.in. grillowane soczyste steki, aromatyczne polędwiczki i doskonałe żeberka. Goście restauracji SIOUX mogą rozsmakować się w daniach kuchni amerykańskiej i meksykańskiej,  zaś tradycjonalistom  lokal poleca wyśmienite potrawy kuchni kontynentalnej.

Więcej o restauracjach SIOUX na: www.sioux.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

R&C Union S.A.
http://rcunion.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »