Firma » Reklama

Wielki Wódz SIOUX nagradza zakochane pary

Wielki Wódz SIOUX nagradza zakochane pary
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji tegorocznych Walentynek sieć restauracji SIOUX oprócz standardowych akcji promocyjnych, realizuje pierwsze działania za pośrednictwem Internetu. Na jednym z portali społecznościowych prowadzony jest konkurs, który potrwa do końca lutego.

W tym roku „walentynkowe” niespodzianki dla zakochanych czekały w restauracjach SIOUX już od dnia 7 lutego – przez cały tydzień mogli oni korzystać ze specjalnego rabatu w wysokości 20% na wszystkie desery oferowane w karcie menu SIOUX.

Natomiast w dniach 11-14 lutego każda zakochana Para, która odwiedziła jedną z restauracji SIOUX i w oryginalny sposób zaprezentowała swoje uczucia – przy dowolnym zamówieniu otrzymała dwie lampki wybornego czerwonego wina.

Równolegle z działaniami prowadzonymi w restauracjach SIOUX, na portalu społecznościowym Facebook.com ruszył konkurs pod hasłem „Wyraź miłość w stylu Wielkiego Wodza”. Akcja trwa od 10 do 28 lutego br. By  walczyć o nagrody, należy spełnić kilka warunków:

1. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

2. Należy dołączyć do grona fanów profilu SIOUX, a następnie wysłać zaproszenie trzydziestu znajomym do profilu SIOUX. Zaproszenia muszą zostać zaakceptowane. Uczestnik musi stworzyć pióropusz z 30 piór (jedno pióro oznacza jedno zaakceptowane zaproszenie).

3. Należy napisać krótkie wyznanie miłosne – wyznanie to musi składać się z maksimum 200 znaków oraz powinno być jak najbardziej oryginalne.

Autorzy dwudziestu najciekawszych wyznań miłosnych otrzymają zaproszenia do restauracji SIOUX. Na zwycięzców czeka łącznie aż 20 zaproszeń, każde o wartości 100 zł.

Już niebawem, fani profilu SIOUX na portalu Facebook.com będą mogli liczyć na kolejne atrakcje i bonusy.

Więcej informacji na: http://www.facebook.com/sioux.restauracjeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

R&C Union S.A.
http://rcunion.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »