Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Już za tydzień Kabarety na dachu Arkad Wrocławskich

Paranienormalni oraz Łowcy B. już za tydzień wystąpią na dachu Arkad Wrocławskich. Z pewnością rozbawią klientów Centrum do łez.

Paranienormalni to kabaret, który najbardziej kojarzy się z wykreowaną Mariolką, czyli stereotypową blondynką. Grupa powstała w 2004 roku w Jeleniej Górze. Od tamtej pory zdobyła wiele nagród na festiwalach i przeglądach, np. Tytuł Świra w 2008 roku oraz I miejsce na festiwalu Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Łowcy.B, kabaret z Cieszyna, powstał w 2002 roku. Stworzyli go studenci z Uniwersytetu Śląskiego. Mariusz Kałamaga i jego koledzy prezentują humor absurdalny. Mają na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, np. zwycięstwo w Przeglądzie Kabaretów PaKA i w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A.

 

Jak można zdobyć bilety na Kabarety na dachu Arkad Wrocławskich? Wystarczy zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 200 złotych. Można również spróbować swojego szczęścia, biorąc udział w konkursie na fan page'u Arkad Wrocławskich (http://www.facebook.com/ArkadyWroclawskie) oraz w licznych quizach organizowanych w regionalnych mediach.  Bilety można też kupić  w sklepie META (poziom „0”), koszt biletu to 50,00 zł.

 

Kabarety zaczną bawić klientów Arkad Wrocławskich już 14 czerwca o godzinie 20:00.

 

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.http://www.arkadywroclawskie.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »