Kultura, sztuka » Kultura

Kalendarze 2011 w Muzeum Plakatu

Kalendarze 2011 w Muzeum Plakatu
Zobacz więcej zdjęć »
3 lutego 2011 r. w Muzeum Plakatu w Wilanowie ogłoszone zostaną wyniki VII Międzynarodowego Konkursu Kalendarzy oraz Kart Świąteczno – Noworocznych VIDICAL 2011.

3 lutego 2011 r. w Muzeum Plakatu w Wilanowie odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom VII Międzynarodowego Konkursu Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych VIDICAL 2011. W tym dniu o godz. 13.00 odbędzie się też wernisaż wystawy prezentującej najlepsze prace konkursowe. Zgodnie z coroczną tradycją, na wystawie poza kalendarzami konkursowymi, będzie można zobaczyć również te kultowe - Pirelli i Michael Huber.

W tym roku w ramach konkursu jury oceniło 146 nadesłanych prac w następujących kategoriach: kalendarze wieloplanszowe, kalendarze plakatowe, zdzieraki, „inne" oraz kartki świąteczno - noworoczne. Jury przyznało 25 nagród i wyróżnień, na które złożyły się: statuetka Grand Prix VIDICAL 2011, 11 medali, 4 nagrody specjalne, 8 wyróżnień oraz Nagroda Specjalna Przewodniczącego Jury. Prace ocenianie były przez jury w składzie: Stanisław Wieczorek z warszawskiej ASP - Przewodniczący Jury, Waldemar Świerzy - grafika, ilustracje, Jerzy Łapiński - foto, Franciszek Maśluszczak - malarstwo, grafika oraz Robert Kuczera - poligrafia.

Wystawę kalendarzy będzie można oglądać do 28 lutego 2011 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »