Technologie » AGD - RTV

Kamera SONY Handycam DR-TG3e

Kamera SONY Handycam DR-TG3e
Zobacz więcej zdjęć »
Tym modelem można się zachwycić. Sony twierdzi, że to obecnie najmniejsza i najlżejsza kamera rejestrująca obraz w pełnej rozdzielczości. Jest tak mała, że można ją wziąć do kurtki lub torebki nawet na krótkie wyjście.

Wykonana z tytanu obudowa i odporna na zarysowania powłoka kamery pomogą jej znieść trudy każdego urlopu. Przy tym jest to zaawansowany model.


Oferuje np. znaną z aparatów fotograficznych technologię rozpoznawania twarzy, która dba o najlepszą ostrość ekspozycję i równowagę barw filmowanych osób. Duży, 2,7 calowy wyświetlacz można obsługiwać dotykowo, zresztą z myśląo niekoniecznie doświadczonych użytkownikach firma mocno uprościła obsługę urządzenia. Kamera nagrywa na karty Memory Stick PRO Duo. W zestawie jest karta 4GB, a także stacja dokująca umożliwiająca m.in. łatwe przegrywanie na płyty DVD. Bardzo atrakcyjny sprzęcik.

Cena: 3500złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »