Dom » Budownictwo

Kamień milowy w realizacji Angel River

Kamień milowy w realizacji Angel River
Zobacz więcej zdjęć »
Inwestycja Angel River właśnie osiągnęła tzw. stan zero. Ten przełomowy moment uroczyście uczcili dziś przedstawiciele miasta, inwestorzy z generalnym wykonawcą oraz projektant budynku.

Konstrukcja jednego z najbardziej oczekiwanych przedsięwzięć na Przedmieściu Oławskim pnie się w górę. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2018 roku.

 

Uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego Angel Rivernawiązywało do miejsca powstawania inwestycji.  Złożono go w szklanej muszli symbolizującej rzekę i naturę. Razem z pamiątkami z Przedmieścia Oławskiego, muszla została następnie schowana do skrzyni i przy pomocy dźwigu przeniesiona w miejsce wmurowania jej w podwaliny budynku. - Nadchodzi dobry czas dla Przedmieścia Oławskiego. Cieszymy się, że deweloper włącza się w proces rewitalizacji tej dzielnicy Wrocławia -  mówił Wiceprezydent Wrocławia Adam Grehl.

Budowa Angel River, inwestycji, która powstaje we Wrocławiu przy ul. Walońskiej, rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku.  Właśnie zakończył się pierwszy etap budowy, który objął część podziemną budynku w tym 3-poziomowy garaż podziemny. Oznacza to, że osiągnięty został tzw. stan zero.

- Nasza wizja staje się rzeczywistością – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, inwestor Angel River. – We Wrocławiu nie ma drugiej takiej inwestycji, która łączyłaby bliskość ścisłego centrum Wrocławia z możliwością bezpośredniego obcowania z naturą, bez ekspozycji na zgiełk miejski, charakteryzujący centra miast.

Angel River to kolejna – po OVO Wrocław, The Granary Hotel i Angel Care - prestiżowa inwestycja Angel Poland Group we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar S.A., która zrealizowała m.in. takie inwestycje, jak Rezydencja Foksal i Grzybowska 43 w Warszawie oraz Silver Tower Center we Wrocławiu.  - www.angelriver.pl

 

 

Angel River w liczbach

 

17 – liczba pięter wyższego budynku Angel River

9 - liczba pięter niższego budynku Angel River

55 m – wysokość wyższego budynku Angel River

3 m – wysokość wybranych apartamentów Angel River

15 minut – czas spaceru z Angel River do Rynku

145 mkw. - powierzchnia największego apartamentu Angel River

220 – liczba apartamentów Angel River, które znalazły już właścicieli

350 – docelowa liczba pracowników na budowie Angel River

341 – liczba apartamentów Angel River

110 mln zł - całkowity koszt inwestycji

III kw. 2018 roku – termin zakończenia budowy Angel River

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »