Firma » Bankowość

Kantor Walutowy Alior Banku z konkursami

Do 31 marca br. użytkownicy Kantoru Walutowego Alior Banku mogą wziąć udział w konkursie „Zbliżaj. Wygrywaj” premiującym klientów banku aktywnie korzystających z płatności mobilnych Android Pay.

Osoby, które do tego czasu zarejestrują się w serwisie, będą mogły przez trzy miesiące korzystać z preferencyjnych kursów wymiany walut.

Konkurs „Zbliżaj. Wygrywaj” skierowany jest do klientów Alior Banku realizujących transakcje przy pomocy karty płatniczej „podpiętej” do aplikacji Android Pay. Taką możliwość posiadają m.in. karty walutowe oferowane do rachunków w euro, dolarach i funtach w internetowym Kantorze Walutowym. Przy użyciu smartfonów klienci mogą dokonywać płatności zbliżeniowych m.in. w punktach handlowo-usługowych oraz wielu aplikacjach mobilnych. Przed transakcją wystarczy zakupić odpowiednią walutę w internecie, w ramach rachunków w kantorze.

 

Do wygrania w konkursie „Zbliżaj. Wygrywaj” jest pięć smartfonów Nexus 6P (32 GB) oraz 50 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda, do wykorzystania podczas zakupów w sklepie Google Play. Zwyciężą te osoby, które w podanym czasie wykonają najwięcej transakcji o wartości co najmniej 2 zł każda.

 

Dodatkowo, Kantor Walutowy Alior Banku oferuje możliwość korzystania przez trzy miesiące z preferencyjnych kursów wymiany walut. Wszyscy klienci, którzy do 31 marca br. zarejestrują się w serwisie używając kodu KWANDROIDPAY, będą mogli dokonywać wymiany głównych walut z niższym spreadem. Różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży będzie mniejsza aż o 30% od standardowej oferty dostępnej dla klientów indywidualnych.

 

- Jesteśmy pierwszym internetowym kantorem w Polsce, którego karty można podpiąć do aplikacji Android Pay. Dzięki rozwiązaniu platforma jest jeszcze bardziej pomocna dla osób często podróżujących lub dokonujących zakupy przez aplikacje mobilne. Dodatkowo nowi użytkownicy mogą przez trzy miesiące korzystać z preferencyjnych kursów wymiany walut. Wystarczy, że podczas rejestracji użyją kodu promocyjnego – mówi Szymon Kłapciński, specjalista ds. walutowych platform transakcyjnych w Alior Banku.

 

To nie wszystkie akcje przygotowane dla klientów kantoru. Aby wziąć udział w kolejnym konkursie, wystarczy do końca lutego br. zarejestrować się bezpłatnie na stronie https://kantor.aliorbank.pl/, a następnie zamówić i aktywować dowolną kartę walutową. Następnie należy dokonać przewalutowania w kantorze Alior Banku na kwotę minimum 30 euro, dolarów lub funtów, a także zrealizować co najmniej jedną transakcję internetową z użyciem karty walutowej. Nagrodzonych zostanie 60 uczestników, którzy wykonają największą liczbę takich transakcji. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł.

  Kantor Walutowy to platforma walutowa Alior Banku umożliwiająca wymianę walut w ramach własnych rachunków bankowych, na których zgromadzone środki objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Poza bezpłatnymi rachunkami w 14 walutach, kantor oferuje: karty walutowe, zlecenia, transakcje bez środków na rachunku i dostęp przez aplikację mobilną. Kantor umożliwia również powiązanie kart walutowych z aplikacją Android Pay i dokonywanie płatności zbliżeniowych w ponad 6 milionach punktów na całym świecie. Alior Bank udostępnił usługę Android Pay jako jeden z pierwszych banków w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »