Rozrywka i wypoczynek » Sport

Karta Kibica daje pewność zakupu biletu na mecz Polska – Irlandia!

18 sierpnia br. rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz Polska – Irlandia kończący eliminacje do turnieju finałowego EURO 2016.

Aby mieć pewność znalezienia się wśród tysięcy kibiców, którzy 11 października br. na żywo obejrzą mecz na Stadionie Narodowym, wystarczy posiadać Kartę Kibica, która umożliwia kupno biletów w przedsprzedaży.

Przedsprzedaż biletów na mecz Polska – Irlandia potrwa od 18 do 26 sierpnia br. W tym czasie wejściówki na ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do turnieju finałowego EURO 2016, które może zadecydować o naszym awansie,  będą mogli nabywać jedynie posiadacze Karty Kibica.

www.laczynaspilka.pl, a następnie wnieść jednorazową opłatę w wysokości 25 zł. Kwota ta zostanie zwrócona w postaci rabatu przy zakupie pierwszego biletu na mecz Reprezentacji. Następnie należy poczekać na informację, że Karta jest gotowa i odebrać ją w jednej z blisko 800 placówek Alior Banku.

Proces wyrobienia Karty Kibica może trwać ok. 7 dni roboczych, dlatego warto już dziś złożyć wniosek, aby mieć gwarancję jej otrzymania przed zakończeniem przedsprzedaży.

Karta Kibica to wspólny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej i Alior Banku przygotowany
z myślą o najwierniejszych fanach Reprezentacji Polski. Karta łączy w sobie funkcję biletu na mecz
i karty płatniczej typu prepaid. Ponadto zapewnia zniżki w Sklepie Kibica, a także gwarantuje pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze biało-czerwonych.

Więcej informacji o Karcie Kibica dostępnych jest na stronie https://www.laczynaspilka.pl/karta-kibica.html

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »