Technologie » Komputery

Kaspersky Anti-Virus 2009 otrzymuje kolejne wyróżnienie VB100

Kaspersky Anti-Virus 2009 otrzymuje kolejne wyróżnienie VB100
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że program Kaspersky Anti-Virus 2009 został uhonorowany kolejnym wyróżnieniem VB100 przyznawanym przez szanowany brytyjski magazyn Virus Bulletin.

W teście porównawczym opublikowanym w sierpniowym wydaniu magazynu Virus Bulletin, Kaspersky Anti-Virus 2009 osiągnął świetne wyniki w wykrywaniu szkodliwych programów i uzyskał wyjątkowo wysoką ocenę w kategorii ochrony proaktywnej. "Rozwiązanie Kaspersky Lab zaprezentowało wybitny poziom ochrony przed nowymi szkodnikami, które pojawiły się tydzień po dokonaniu aktualizacji sygnatur", podkreślają eksperci z Virus Bulletin.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W teście skanowania na żądanie Kaspersky Anti-Virus 2009 zneutralizował 100% wirusów z kolekcji WildList (lista zagrożeń występujących "na wolności"), 99,99% wirusów polimorficznych, 99,87% robaków i botów a także 97,06% trojanów. Podczas testowania program Kaspersky Lab nie wygenerował żadnego fałszywego alarmu.

Redakcja Virus Bulletin przetestowała 37 rozwiązań antywirusowych. Wszystkie testy zostały przeprowadzone na platformie Windows Vista Business Edition SP2 x32.

"Interfejs produktu Kaspersky Lab jest elegancki i przejrzysty - oferuje mnóstwo danych dotyczących aktywności poszczególnych komponentów ochrony. Wszystko jest przedstawione w postaci łatwych do analizowania wykresów", mówią specjaliści z Virus Bulletin. "Instalacja nie jest skomplikowana a konfiguracja nie przytłacza nawet początkujących użytkowników". Testujący zwrócili także uwagę na szybkość skanowania plików oraz ogólną wydajność programu Kaspersky Anti-Virus 2009.

Więcej informacji o programie Kaspersky Anti-Virus 2009 można znaleźć tutaj: http://www.kaspersky.pl/products.html?show=proddet&prodid=171. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »