Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 2010 pokonuje konkurencję w teście Cascadia Labs

Kaspersky Internet Security 2010 pokonuje konkurencję w teście Cascadia Labs
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security 2010 uzyskał rewelacyjne wyniki w teście wydajności przeprowadzonym przez niezależną firmę Cascadia Labs.

Wykorzystanie zasobów komputerowych oraz wydajność rozwiązania firmy Kaspersky Lab, jak również pięciu innych producentów, zostały przetestowane na identycznych maszynach ze standardowymi parametrami.

Test Cascadia Labs odzwierciedla oczekiwania użytkownika dotyczące bezpiecznego i wydajnego korzystania z komputera: szybkie uruchomienie, szybki dostęp do plików i programów oraz ogólna dostępność pamięci i procesora. Kaspersky Internet Security 2010 uzyskał najlepszy wynik w trzech kategoriach, wykazując najszybszy czas skanowania, zarówno zaplanowanego jak i podczas dostępu, oraz najszybszy czas dostępu do dużych plików. Zdobył również wysokie wyniki w pozostałych dwóch kategoriach testu, dzięki czemu uzyskał najwyższą ogólną ocenę w porównaniu Cascadia Labs.

"Wydajność jest istotnym czynnikiem podczas określania jakości rozwiązania bezpieczeństwa internetowego. Dzisiejsze, coraz bardziej wyrafinowane zagrożenia wymagają od rozwiązań bezpieczeństwa, aby wykonywały złożone i pełne skanowanie plików i ruchu internetowego. Nie powinno to jednak powodować spowolnienia systemu" - mówi Nikołaj Griebiennikow, dyrektor technologiczny w firmie Kaspersky Lab. "Cieszymy się, że niezależny test Cascadia Labs potwierdził skuteczność naszych wysiłków, aby zapewniać najwyższą wydajność, a jednocześnie wysoki poziom ochrony i szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa".

Pełne wyniki testu Cascadia Labs dostępne są na stronie http://www.cascadialabs.com/reports/Cascadia_Labs_Kaspersky_KIS_2010.pdf.

Polskie wersje produktów Kaspersky Lab z linii 2010 trafią do sprzedaży już wkrótce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »