Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 7.0 - produkt roku 2008 wg czytelników CHIP-a

Kaspersky Internet Security 7.0 - produkt roku 2008 wg czytelników CHIP-a
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem "Produkt Roku 2008" przyznanym przez czytelników magazynu CHIP.

Wręczenie nagród odbyło się na uroczystej gali zorganizowanej przez redakcję CHIP-a w dniu 11 marca 2008 r. w Warszawie. Wyróżnienie dla programu Kaspersky Internet Security 7.0 w imieniu Kaspersky Lab odebrał z rąk Michała Adamczyka, redaktora naczelnego magazynu CHIP, Andrzej Pilarz - prezes Kaspersky Lab Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W plebiscycie Produkt Roku 2008 spośród nominacji przedstawionych przez Redakcję CHIP-a czytelnicy wybierają najlepsze, ich zdaniem, produkty w poszczególnych kategoriach. Kaspersky Internet Security 7.0 ze znaczną przewagą głosów zwyciężył w kategorii "Pakiety Bezpieczeństwa", w której nominowano sześć aplikacji.

"Wyróżnienia takie jak produkt roku CHIP-a mają dla nas szczególne znaczenie, ponieważ przyznają je czytelnicy, a tym samym użytkownicy naszych rozwiązań", powiedział Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego Kaspersky Lab Polska. "Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że użytkownicy są zadowoleni z naszej pracy i doceniają ją. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna wersja programu Kaspersky Internet Security, która pojawi się na rynku jeszcze w tym roku, również zasłużyła na uznanie."

Program Kaspersky Internet Security 7.0 dostępny jest w cenie 145 zł (cena brutto licencji na 1 rok do wykorzystania na komputerze domowym).

Więcej informacji o programie Kaspersky Internet Security 7.0Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »