Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security zdobywa najwyższe oceny w teście Dennis Technology Labs

Kaspersky Internet Security zdobywa najwyższe oceny w teście Dennis Technology Labs
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Internet Security, rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, uzyskało wyższe wyniki niż którykolwiek z pozostałych ośmiu produktów biorących udział w teście Home Anti-Virus Protection w III kwartale 2013 r.

Test został przeprowadzony przez niezależne laboratorium Dennis Technology Labs.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Produkt firmy Kaspersky Lab zdobył najwyższą z możliwych ocen, AAA, i uzyskał 1 040 punktów, co oznacza, że od maksymalnego wyniku dzieliło go zaledwie osiem punktów. Ranking opierał się na wynikach działania produktów poddanych serii scenariuszy „real-world”, które odwzorowują sytuacje, w jakich użytkownicy mogą znaleźć się podczas codziennego korzystania z komputera i internetu. W teście wykorzystano również szeroko rozpowszechnione szkodliwe oprogramowanie.

 

W teście oceniającym skuteczność produktów w zakresie ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem rozwiązanie firmy Kaspersky Lab zdobyło 300 punktów. Jest to najwyższy z możliwych wyników – żaden inny konkurencyjny produkt nie zdołał mu dorównać.

 

W teście sprawdzającym wpływ programów bezpieczeństwa na wydajność chronionego systemu Kaspersky Internet Security zdobył 740 punktów - znacznie więcej niż średni wynik uzyskany przez innych uczestników testu (688). Co więcej, produkt firmy Kaspersky Lab nie wygenerował ani jednego fałszywego trafienia.

 

Testy zostały przeprowadzone na 64-bitowej wersji systemu Windows 7 Home Premium SP1. Komputery testowe miały zainstalowane popularne oprogramowanie, które stanowi częsty cel szkodliwych użytkowników, takie jak Adobe Flash Player, Adobe Reader oraz Oracle Java.

 

„Wyniki testu przeprowadzonego przez Dennis Technology Labs pokazują, jak rozwiązanie bezpieczeństwa zachowuje się w warunkach, które są najbardziej zbliżone do rzeczywistości. W testach tych wykorzystywane są rzeczywiste zagrożenia, na które są narażeni użytkownicy korzystający z internetu. Punkty przyznawane przez niezależne laboratoria stosujące takie metody mogą pomóc klientom wybrać naprawdę skuteczny produkt, który zapewni ochronę ich komputerom domowym” – powiedział Oleg Iszanow, dyrektor działu badań nad zwalczaniem szkodliwego oprogramowania, Kaspersky Lab.

Więcej informacji na temat wyników testu Home Anti-Virus Protection znajduje się na stronie Dennis Technology Labs: http://www.dennistechnologylabs.com/reports/s/a-m/2013/DTL_2013_Q3_Home.1.pdf.

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »