Technologie » Komputery

Kaspersky Lab Polska partnerem Akademii BTC

Firma Kaspersky Lab Polska została partnerem projektu szkoleniowego „Akademia BTC – Zarządzanie i Bezpieczeństwo IT”, organizowanego przez firmę BTC Sp. z o.o. Celem projektu jest prezentacja nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz prawno-organizacyjnych.

Projekt Akademia BTC ma formę cyklu konferencji, na których eksperci z różnych dziedzin przekazują swoją wiedzę i prezentują ciekawe rozwiązania, od zagadnień IT po aspekty prawne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Partnerem merytorycznym akcji został Kaspersky Lab Polska. Firmę reprezentuje Maciej Ziarek, analityk zagrożeń, który w ramach Akademii BTC omawia aspekty związane z bezpieczeństwem bezprzewodowych sieci Wi-Fi oraz przedstawia najnowsze trendy ze świata zagrożeń IT. 

Projekt Akademia BTC doskonale wpisuje się w działalność edukacyjną Kaspersky Lab, która jest jednym z priorytetów firmy. „Od początku istnienia firmy staramy się edukować użytkowników komputerów oraz Internetu poprzez ogólnie dostępną platformę VirusList.pl. Wierzymy, że powszechna znajomość zagrożeń oraz metod walki z nimi zaowocuje bezpieczniejszym Internetem dla wszystkich”, komentuje Piotr Kupczyk, dyrektor działu prasowego w Kaspersky Lab Polska.

„Szkolenia, takie jak te organizowane przez Akademię BTC, są świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu informatyki, prawa i organizacji”, mówi Maciej Ziarek, analityk zagrożeń z Kaspersky Lab Polska. „Cieszy nas fakt, że uczestnicy  zadają dużo pytań, ponieważ świadczy to o chęci rozwoju w kierunku bezpieczeństwa IT oraz o aktualności tematu trendów na rynku cyberprzestępczym.”

Najbliższa sesja szkoleniowa z cyklu Akademii BTC odbędzie się w dniach 15-18 listopada 2010 r. w Kołobrzegu, kolejna w dniach 07-09 grudnia w Zamku Kliczków w woj. Dolnośląskim. Szczegółowy terminarz szkoleń można znaleźć pod adresem http://www.akademiabtc.pl/szkolenia/terminarz_szkolen.

Informację można wykorzystać dowolnie, z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »