Technologie » Telekomunikacja

Kielecka firma IT podbija chiński rynek

Kielecka firma IT podbija chiński rynek
Zobacz więcej zdjęć »
Oprogramowanie telekomunikacyjne Lincall, autorstwa firmy Infover, zostało wdrożone w znanej na azjatyckim rynku chińskiej firmie Zycoo. To efekt wieloletniej współpracy obu spółek.

– ZYCOO jest znanym producentem urządzeń telefonii IP – informuje Andrzej Szydło, dyrektor Działu Rozwoju Usług w Infoverze. – Nasza firma opracowała innowacyjną platformę komunikacyjną Lincall, w skład której wchodzi m.in. system call center, który – jak się okazuje – odpowiada potrzebom nie tylko polskiego, ale i azjatyckiego biznesu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Zycoo będzie się dalej rozwijać i owocować nowymi kontraktami na tamtejszym rynku – dodaje dyrektor Szydło.


Lincall to innowacyjne rozwiązanie komunikacyjne, które zapewnia optymalizację procesów biznesowych wewnątrz firmy czy instytucji, a także efektywnie usprawnia komunikację z klientami. Na rodzinę produktów Lincall składają się centrala IP, system call center oraz usługa contact center. Dodatkowo każdy z elementów platformy może funkcjonować w wirtualnym modelu cloud oraz stacjonarnie.


Wcześniej na zlecenie azjatyckiego partnera kielecka spółka stworzyła specjalną aplikację bilingową o nazwie CooBills. Premiera tego produktu miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. CooBills na razie jest dostępny w dwóch wersjach językowych – angielskiej i chińskiej. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem wersji polskiej, niemieckiej oraz portugalskiej.
CooBills jest aplikacją przeznaczoną dla central IP z serii CooVox. System umożliwia rozliczanie abonentów w trybach prepaid oraz postpaid.

Kielecka spółka Infover od 1991 roku oferuje systemy informatyczne odpowiadające indywidualnym potrzebom przedsiębiorstw. Jako integrator rozwiązań informatycznych spółka jest producentem oprogramowania zapewniającym również kompleksową obsługę oraz dostawy sprzętu IT. Infover realizuje projekty dla różnych branż o szerokim spektrum biznesowym szczególnie w zakresie handlu detalicznego, dystrybucji, logistyki i planowania.


Chińska firma ZYCOO jest wiodącym na azjatyckim rynku producentem urządzeń telefonii IP i systemów pokrewnych. Główna siedziba firmy znajduje się w chińskim mieście Chengdu, ale ZYCOO ma także swoje oddziały w Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkty i rozwiązania firmy są stosowane w ponad 85 krajach.

Biuro Prasowe InfoverRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kolporter Biuro Prasowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »