Dom » Budownictwo
Kieleckie laboratorium zbada przekręt na autostradzie A1, z której kradziono kruszywo
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Na budowę śląskiego odcinka autostrady A1 wkroczyło już Centralne Biuro Śledcze, które rozbiło grupę przestępczą. Media ujawniły, że z budowy kradziono dolomit, który jest wykorzystywany do tworzenia podbudowy drogi.
Centrala Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad chce teraz sprawdzić, czy zbudowane już fragmenty trasy powstały zgodnie ze sztuką, przy użyciu właściwych materiałów. Tym zajmie się laboratorium działające przy kieleckim oddziale GDDKiA.
- Na Śląsk wyruszyły już dwa samochody ze specjalistyczną aparaturą. Umożliwia ona zbadanie podbudowy poprzez pobranie próbek, są także wiertnice. Jest to sprzęt, który na miejscu pozwoli na dokonanie analizy. Ma się ona rozpocząć w sobotę - informuje Małgorzata Pawelec, rzecznik kieleckiego oddziału GDDKiA.
Nadesłał:
Rafal
|

Młodzi artyści w G City Targówek. Teatr Muzyczny Gaffa i Dom Otwarty zapraszają na wyjątkowe występy
Jakie rozwiązania wdrażają deweloperzy, by zoptymalizować działalność
Ruszyła loteria Orbit® Refreshers pt. „Żuj w swoim rytmie”
Jak stworzyć komfortowy i oszczędny dom? Kampania „TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” nowa odsłona
Komentarze (0)