Firma » Biznes

KiK otworzył sklep w Rumi

KiK otworzył sklep w Rumi
Zobacz więcej zdjęć »
22 maja 2014 roku popularna sieć dyskontów KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowy KiK mieści się w Galerii Rumia i oferuje bogaty asortyment, obejmujący odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Niekwestionowaną zaletą produktów dostępnych w sklepie KiK jest wysoka jakość oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Marka KiK cieszy się w Europie coraz większą popularnością. Również z Polsce sieć rozwija się równie dynamicznie, otwierając co miesiąc kolejne sklepy, co pozwala jej sytuować się wśród najbardziej rozpoznawalnych dyskontów tekstylno-odzieżowych.

Cena niezmiennie niska, jakość niezmiennie wysoka
KiK zlokalizowany w Galerii Rumia przy ul. Sobieskiego 14 mieści się na powierzchni 430 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a atrakcyjna ekspozycja asortymentu zapewnia klientom komfortowe zakupy.
„Zgodnie z filozofią „korzystnie, modnie, z pomysłem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów, a przede wszystkim w niskich cenach. Kolekcje odzieży oraz oryginalnych dodatków i artykułów codziennego użytku cechuje bogate wzornictwo i kolorystyka, dzięki czemu bez problemu można znaleźć produkty zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Liczymy na to, że z sukcesem wypromujemy, nie tylko wśród klientów Galerii Rumia, ideę, iż atrakcyjna moda i tekstylia domowe nie muszą być drogie” – mówi Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK w Polsce.
Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w rozsądnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w sklepie KiK w Galerii Rumia od poniedziałku do soboty, w godzinach 9 – 21 oraz w niedzielę w godzinach 10 – 20.KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Kontakt:
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: info.pl@kik-textilien.com
www.kik-textilien.com


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »